X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Białorusiekie media o wizycie Łukaszenki we Włoszech

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2009 10:41
Białoruskie media nie komentują wczorajszego spotkania Aleksandra Łukaszenki z papieżem.
Audio

Białoruskie media nie komentują wczorajszego spotkania Aleksandra Łukaszenki z papieżem. Dziennikarze ograniczyli się do przekazania suchych informacji. Podobnie nie komentuje się spotkania białoruskiego prezydenta z premierem Włoch Silvio Berlusconim. 

Wciąż aktualna pozostaje ocena białoruskich analityków, którzy zgodnie twierdzą, że wizyta we Rzymie i Watykanie to poprawne posunięcie dyplomatyczne Łukaszenki. W Watykanie białoruskiego prezydenta nie mógł spotkać żaden dyplomatyczny skandal, a Włochy od dawna są w bliskich stosunkach gospodarczych z Białorusią.  

Białoruscy dziennikarze zauważają, że premier Włoch Silvio Berluskoni zapowiedział swój przyjazd do Mińska. Według agencji Interfax, do takiej wizyty mogłoby dojść jeszcze w tym roku.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak