X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Szymon Szynkowski vel Sęk nowym członkiem Rady Instytutu Adama Mickiewicza

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2019 19:23
Sekretarz stanu ds. Polonii, polityki europejskiej i dyplomacji publicznej w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk został nowym członkiem Rady Instytutu Adama Mickiewicza. Akt powołania do stałego składu Rady wręczył mu w piątek wicepremier prof. Piotr Gliński. 
Akt powołania do stałego składu Rady wręczył Szymonowi Szynkowskiemu vel Sękowi Piotr Gliński
Akt powołania do stałego składu Rady wręczył Szymonowi Szynkowskiemu vel Sękowi Piotr GlińskiFoto: IAM / instytutam / Twitter

- 29 marca odbyło się dziewiąte spotkanie Rady IAM. Podczas spotkania miała miejsce uroczystość powołania nowego członka Rady Instytutu Adama Mickiewicza. Został nim Szymon Szynkowski vel Sęk, sekretarz stanu ds. Polonii, polityki europejskiej oraz dyplomacji publicznej w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Akt powołania do stałego składu Rady wręczył prof. dr hab. Piotr Gliński, wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego - poinformowała rzecznik prasowa IAM Magdalena Mich. 

Rada obradowała pod przewodnictwem posła Parlamentu Europejskiego prof. dr. hab. Zdzisława Krasnodębskiego. Gościnnie w spotkaniu członków Rady IAM udział wzięli także dyrektor departamentu współpracy z zagranicą MKiDN Urszula Ślązak i dyrektor departamentu dyplomacji publicznej i kulturalnej MSZ Łukasz Lutostański. 

Jak poinformowała Magdalena Mich, "Rada pozytywnie oceniła realizację działań przez IAM w 2018 roku, zarówno w ramach działalności statutowej, jak i w ramach programu Niepodległa - obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości". - Ponadto z uznaniem została przyjęta koncepcja programowa rozwoju IAM na kolejne lata opracowana przez dyrektora Krzysztofa Olendzkiego pogłębiająca m.in. współpracę z Ministerstwem Spraw Zagranicznych - napisała rzecznik prasowa IAM.

msze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak