X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Prezydent: do PE wybierzmy ludzi, którzy zadbają o polskie sprawy

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2019 17:45
- Ważne, żebyśmy pokazali innym państwom i narodom europejskim, że bierzemy odpowiedzialność za sprawy europejskie poprzez wybieranie swoich przedstawicieli - mówił podczas spotkania z mieszkańcami Mysłowic prezydent Andrzej Duda i apelował o udział w wyborach do PE. 
Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Mysłowic
Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami MysłowicFoto: PAP/Hanna Bardo

- Polska się zmienia, Polska się zmienia na lepsze, zmienia się także Śląsk, następują przekształcenia - jedne są lepsze, na drugie ludzie narzekają, bywa różnie. Jedne reformy lepiej się udają, inne są trudniejsze, ale jedno jest ważne - poziom życia w naszym kraju stale się podnosi, jesteśmy od 15 lat częścią Unii Europejskiej, jesteśmy od 20 lat członkiem Sojuszu Północnoatlantyckiego - to wielkie ukoronowanie walki, którą ludzie Solidarności stoczyli o to, żeby Polska była znów była suwerenna i niepodległa - mówił prezydent. 

prezydent śląsk 1200 pap.jpg
Prezydent Andrzej Duda uczcił pamięć powstańców śląskich w Mysłowicach

Apelował również o udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego w najbliższą niedzielę. - Bardzo ważne jest, żebyśmy pokazali innym państwom europejskim i innym narodom, że bierzemy odpowiedzialność także za sprawy europejskie poprzez wybieranie swoich przedstawicieli. Trzeba wykorzystać tę szansę, bo Parlament Europejski to jest rzeczywiście instytucja demokratyczna - podkreślił Andrzej Duda. 

- Bierzmy sprawy w swoje ręce. Zachęcam państwa - proszę pójść do wyborów w najbliższą niedzielę. To niezwykle ważne - proszę wziąć udział w tych wyborach, proszę wybierać, proszę wysłać do Parlamentu Europejskiego naszą silną reprezentację, ludzi, którzy będą nas tam godnie i dobrze reprezentowali, którzy będą dbali o sprawy europejskie i którzy przede wszystkim będą dbali o nasze sprawy, o polskie sprawy - dodał.

koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak