X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

PKP objęło szczególnym nadzorem most na Wiśle w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 22:23
Pod szczególnym nadzorem funkcjonariuszy straży pożarnej i policji znajduje się nowy most kolejowy na Wiśle w Krakowie - poinformował w czasie spotkania sztabu kryzysowego prezes PKP PLK Ireneusz Merchel. - Wszystkie pociągi w Krakowie zostały uruchomione - podkreślił. 
Budowany most kolejowy na Wiśle w Krakowie
Budowany most kolejowy na Wiśle w KrakowieFoto: twitter/ Andrzej Adamczyk

W Krakowie, podczas posiedzenia sztabu kryzysowego w związku z sytuacją pogodową Małopolski i sąsiednich województw, prezes PKP PLK Ireneusz Merchel oświadczył, że wszystkie szlaki kolejowe są przejezdne. - Mamy dwa newralgiczne punkty w Krakowie - Kraków Główny i Kraków Płaszów - oświadczył.

Prędkość pociągów została ograniczona do 20 km/h w miejscach utrudnień. - Opóźnienia są do pięciu minut. Wszystkie pociągi w obrębie Krakowa zostały uruchomione i dowiozły osoby do pracy i szkół - zaznaczył Merchel.

Na budowie mostu był też minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. "Sytuacja jest stabilna" - napisał na twitterze. 


Podczas posiedzenia sztabu kryzysowego, prezes PKP podkreślił, że pod szczególnym nadzorem funkcjonariuszy straży pożarnej i policji znajduje się nowy most kolejowy na Wiśle w Krakowie. - Zabezpieczenie przede wszystkim polega na niedopuszczaniu wpływania dużych przedmiotów typu drzewa czy barki - zaznaczył.

- Dziś odbędą się dodatkowe przeglądy wszystkich obiektów inżynieryjnych - podsumował Ireneusz Merchel.

mbl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Po ulewach trudna sytuacja w południowej i południowo-wschodniej Polsce

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2019 17:10
Najtrudniejsza sytuacja jest na południu i południowym wschodzie kraju - najmocniej ucierpiało Podkarpacie i Małopolska, tam strażacy podjęli najwięcej interwencji. Ulewy wyrządziły także szkody w Świętokrzyskiem, Wielkopolsce i na Śląsku. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

RCB: stan alarmowy przekroczony na 26 wodowskazach w dorzeczach Wisły i Odry

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2019 20:50
Poziom wody przekroczył stan alarmowy na 23 stacjach wodowskazowych w dorzeczu Wisły i trzech w dorzeczy Odry - poinformowało w czwartek przed godziną 20 Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Z kolei stan ostrzegawczy jest przekroczony w dorzeczu Wisły na 57 stacjach, w dorzeczu Odry na 19 stacjach, a w dorzeczu Dunaju na dwóch. - W Krakowie wprowadzony został stan alarmu przeciwpowodziowego - dowiedziało się Polskie Radio. Poziom wody w Wiśle przekroczył tam 5 metrów i 20 centymetrów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mariusz Błaszczak: żołnierze WOT wspierają mieszkańców zalanych terenów

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 12:27
- Żołnierze WOT wspierają straż pożarną i inne służby, ale przede wszystkim wspierają mieszkańców na terenach podtopionych, chroniąc ich życie, zdrowie i mienie - podkreślił szef MON Mariusz Błaszczak, który wziął udział w przysiędze żołnierzy WOT z 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej. "Wojsko Polskie ruszyło na pomoc w kolejnych zalanych rejonach" - poinformował wcześniej na Twitterze szef MON. 
rozwiń zwiń