X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Joachim Brudziński: moja misja dobiega końca

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2019 14:57
Minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński wyraził przekonanie, że jego następca będzie kontynuował jego politykę w resorcie. W niedzielnych wyborach Joachim Brudziński otrzymał mandat europosła.
Audio
Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki i minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński
Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki i minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim BrudzińskiFoto: PAP/Tomasz Gzell

- Moja misja na stanowisku szefa MSWIA dobiega końca - mówił minister. - Mam nadzieję, a nawet jestem przekonany, że mój następca we współpracy z pozostającymi wiceministrami będzie kontynuował to dzieło, mimo różnic, czasami sporów, na szczęście nigdy kłótni - mówił Joachim Brudziński podczas posiedzenia Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego. 

Szef resortu spraw wewnętrznych i administracji dodał, że współpraca na linii rząd - samorząd jest bardzo potrzebna. - Po raz kolejny chcę zapewnić i zadeklarować, że dla tego rządu współpraca z samorządem, ze wszystkimi samorządowcami, niezależnie od przynależności politycznej, jest absolutnym priorytetem - mówił szef MSWiA. 

W niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego Polacy wybrali 52 europosłów. 27 mandatów otrzymało Prawo i Sprawiedliwość, 22 - Koalicja Europejska, a 3 - Wiosna Roberta Biedronia.

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szef MSWiA do strażaków ochotników: chylę przed wami głowę

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2019 15:08
- Z takim samym szacunkiem chylę dzisiaj przed wami głowę, z jakim chylę głowę przed funkcjonariuszami państwowej straży pożarnej - powiedział szef MSWiA Joachim Brudziński podczas uroczystości Dnia Strażaka w Choszcznie. Prezydent Andrzej Duda podkreślił, że Polska "jest dumna ze swoich strażaków".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szef MSWiA o marszu KE: Donald Tusk widział, jak mało ludzi przyszło

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2019 16:45
- Donald Tusk nerwowo ręką machał, groził, złość na twarzy - ja wiem dlaczego. Widział, jak mało ludzi wczoraj na ten marsz przyszło - mówił Joachim Brudziński. Szef MSWiA dodał, że w marszu uczestniczyło nie więcej niż 7 tys. osób.
rozwiń zwiń