X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Zbiórka pieniędzy dla poszkodowanych w ulewach. Caritas Polska uruchomił specjalny numer SMS

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2019 20:18
W związku z podniesieniem stanu wód w wielu miejscach w Polsce dochodzi do podtopień. Caritas Polska przyszła z pomocą poszkodowanym uruchamiając zbiórkę na ich cel. Do tej pory zebrano 115 tysięcy złotych.
Przekroczony stan alarmowy na Wiśle w Puławach
Przekroczony stan alarmowy na Wiśle w PuławachFoto: PAP/Wojtek Jargiło

Zebrane środki zostaną rozdysponowane według zapotrzebowania między diecezje tarnowską, krakowską, kielecką, sandomierską, rzeszowską i przemyską.

W sytuacji gwałtownych opadów deszczu Caritas Polska uruchomiła specjalny SMS charytatywny. Wciąż można wesprzeć walkę ze szkodami spowodowanymi podtopieniami poprzez: SMS o treści "ULEWY" na numer 72052 (koszt: 2,46 zł z VAT) oraz przez wpłaty na numer konta: PL 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 z dopiskiem "ULEWY". 

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Premier: monitorujemy zagrożenie powodziowe, chcemy pomóc wszystkim ludziom

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2019 09:15
Premier Mateusz Morawiecki wysłuchał meldunków służb w związku z alarmami powodziowymi oraz pogotowiem alarmowym w województwie małopolskim. W Krakowie zebrał się sztab kryzysowy, w którym uczestniczyli także m.in. wicepremier Beata Szydło i szef MSWiA Joachim Brudziński. Premier podziękował za bardzo sprawną koordynację między służbami. 
rozwiń zwiń