X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Bezpłatne badanie słuchu w Mobilnym Centrum przed budynkiem Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2019 09:05
W Warszawie można dziś bezpłatnie zbadać słuch. Przed budynkiem Polskiego Radia przy alei Niepodległości w godzinach od 8.00 do 15.00 w Mobilnym Centrum Słuchu na chętnych czekają specjaliści z dziedziny laryngologii, audiologii i foniatrii, którzy będą udzielać porad. Badania przesiewowe będą wykonywane w ramach programu "Po pierwsze zdrowie".
Audio
  • Bezpłatne badania słuchu przed Polskim Radiem. Relacja Joanny Stankiewicz (IAR)
Gmach Polskiego Radia
Gmach Polskiego RadiaFoto: Krzysztof Plona/Polskie Radio

- Na badania może przyjść każdy - dzieci, dorośli i przede wszystkim seniorzy - zachęcał inicjator programu, dyrektor Światowego Centrum Słuchu prof. Henryk Skarżyński.

- Badanie jest bezbolesne, w Mobilnym Centrum Słuchu jest lekarz, który ogląda uszy wideootoskopem, następnie wykonywane są badania słuchu - wyjaśnia Elżbieta Włodarczyk.

Badania w ramach programu "Po pierwsze zdrowie" trwają nieprzerwanie przez cały rok, a szczególnie intensywnie są w wakacje podczas trasy "Lata z Radiem". To już czwarta odsłona programu, do tej pory w ciągu trzech lat z porad, badań i konsultacji skorzystało kilkanaście tysięcy osób w całym kraju. 

Również przed gmachem Telewizji Polskiej będzie można skorzystać z porad lekarzy specjalistów: periodontologów, okulistów, laryngologów, audiologów, foniatrów, kardiologów, urologów, chirurgów, hematologów, psychiatrów oraz dietetyków. Badania mają pomóc we wczesnym wykryciu chorób cywilizacyjnych.

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prof. Henryk Skarżyński: Mobilne Centrum Słuchu to w pełni wyposażony gabinet lekarski

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2017 09:51
- Wszyscy, którzy przyjdą dziś pod budynek Polskiego Radia będą mogli skorzystać z konsultacji lekarskiej audiologicznej, otolaryngologicznej czy foniatrycznej - mówi w "Sygnałach dnia" prof. Henryk Skarżyński, dyrektor Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Po pierwsze zdrowie". Darmowe badania słuchu przy Polskim Radiu

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2018 09:55
Od godziny 8.00 na parkingu Polskiego Radia przy ulicy al. Niepodległości 77/85 w Warszawie można skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych słuchu. 
rozwiń zwiń