X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Znamy nazwisko nowej wiceminister edukacji. Będzie miała specjalne zadanie

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2019 11:30
Iwona Michałek nowym wiceministrem edukacji i jednocześnie pełnomocnikiem rządu do spraw wspierania wychowawczej funkcji szkoły i placówki. Dziś nową wiceminister przedstawił minister edukacji Dariusz Piontkowski. 
Audio
  • Minister wyjaśnia, że w toku prac ministerialnych i obrad okrągłego stołu edukacyjnego uznano, że funkcja wychowawcza szkoły powinna zostać uwypuklona i warto do tego zadania powołać pełnomocnika (IAR)
  • Iwona Michałek należy do „Porozumienia” Jarosława Gowina. W Sejmie bierze udział w pracach m.in. Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży (IAR)
Iwona MIchałek
Iwona MIchałekFoto: FACEBOOK.COM.IWONA MICHAŁEK

Minister wyjaśnia, że w toku prac ministerialnych i obrad okrągłego stołu edukacyjnego uznano, że funkcja wychowawcza szkoły powinna zostać uwypuklona i warto do tego zadania powołać pełnomocnika.

Czytaj więcej
piontkowski-1200-pap.jpg
Szef MEN po spotkaniu z ZNP: umówiliśmy się m.in. na wznowienie prac zespołu ds. statusu

- Iwona Michałek będzie odpowiadała za prace związane z funkcją wychowawczą szkoły. Pamiętajmy, że jest to funkcja wspomagająca rodzinę, to będą też te elementy związane z bezpieczeństwem ucznia, wyeliminowaniem czy ograniczeniem przynajmniej agresji rówieśniczej. Będziemy oczekiwali od pani minister, pani pełnomocnik przyjrzenia się tej tematyce - mówi Dariusz Piontkowski. 

Nowa wiceminister, pytana o najważniejsze zadania stojące przed nią, mówiła, że należy do nich analiza funkcjonujących aktów prawnych, wyciągnięcie wniosków z obrad okrągłego stołu i zaproponowanie nowych rozwiązań prawnych w sferze funkcji wychowawczej szkoły. 

Iwona Michałek należy do Porozumienia Jarosława Gowina. W Sejmie bierze udział w pracach m.in. komisji edukacji, nauki i młodzieży. Jest nauczycielką biologii. Była wicekuratorem w Bydgoszczy i rzecznikiem praw ucznia w województwie kujawsko-pomorskim.  

dcz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Iwona Michałek oficjalnie zostanie nowym wiceministrem edukacji

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2019 20:23
We wtorek zostanie przedstawiony nowy wiceminister edukacji, który będzie jednocześnie pełnomocnikiem rządu do spraw wychowawczej funkcji szkoły i placówki. Funkcję tę będzie sprawowała Iwona Michałek. 
rozwiń zwiń