X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Konwencja PiS w Katowicach. Jerzy Kwieciński: gospodarka ma być dla ludzi

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2019 17:31
"Odpowiedzialny rozwój" to pierwsza sesja programowej konwencji PiS w Katowicach. Jerzy Kwieciński, minister inwestycji i rozwoju, podkreślił w trakcie panelu, że hasłem, które przyświeca rządowi Prawa i Sprawiedliwości, jest "gospodarka dla ludzi".
Audio
Panel Odpowiedzialny rozwój podczas konwencji PiS w Katowicach
Panel "Odpowiedzialny rozwój" podczas konwencji PiS w KatowicachFoto: PAP/Andrzej Grygiel

Jerzy Kwieciński mówił o nowym podejściu do rozwoju Polski, które znalazło wyraz w planie Mateusza Morawieckiego, a potem w "Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju" z lutego 2016 r. Minister porównał strategię do biznesplanu, który był potem bardzo skutecznie i konsekwentnie realizowany.

konwencja pis twitter 1200.jpg
Katowice: ruszyła konwencja programowa PiS. Trzy dni dyskusji i sesji plenarnych

W ramach strategii w tej chwili mamy ponad 300 tzw. projektów strategicznych. Zaawansowanie tych projektów jest w tej chwili na 50 proc. Możemy powiedzieć, że udało nam się już zmobilizować na rzecz wsparcia procesów rozwojowych w naszym kraju przez te trzy ostatnie lata 965 mld zł ze środków publicznych – powiedział Kwieciński. 

Dodał, że pod koniec 2015 r. groziła nam utrata funduszy unijnych, ale nie przepadło nam ani euro. - W tej chwili jesteśmy absolutnie uznawani jako lider w wykorzystaniu funduszy europejskich, jako naprawdę kraj, który staje się wzorem do naśladowania w transformacji gospodarczej – podkreślił minister.

Według niego "gospodarka ma być dla ludzi".

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prof. Piotr Gliński: nasz program przyniósł Polsce dobre owoce

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2019 20:00
-  Wiarygodność i praca dla ludzi to dwa pierwsze i podstawowe wymiary naszych dokonań, naszej polityki dla Polski - powiedział Piotr Gliński, wicepremier i minister kultury i dziedzictwa narodowego, otwierając konwencję programową PiS w Katowicach. 
rozwiń zwiń