X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Elżbieta Witek do policjantów: jesteśmy dumni z waszej służby na rzecz społeczeństwa

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2019 16:36
Jesteśmy dumni z waszej służby na rzecz społeczeństwa - napisała w liście do policjantów szefowa MSWiA Elżbieta Witek. W Bydgoszczy odbyły się w czwartek wojewódzkie obchody święta policji z udziałem wiceminister Renaty Szczęch.
Minister cyfryzacji Marek Zagórski i minister spraw wewnętrznych i administracji Elżbieta Witek  przed posiedzeniem rządu.
Minister cyfryzacji Marek Zagórski i minister spraw wewnętrznych i administracji Elżbieta Witek przed posiedzeniem rządu.Foto: PAP/Tomasz Gzell

"Obchody święta policji garnizonu kujawsko-pomorskiego to szczególna okazja, by podziękować państwu za codzienną służbę na rzecz mieszkańców całego województwa. To doroczne święto przypada w wyjątkowych okolicznościach. W tym roku świętujemy bowiem 100. rocznicę powołania policji państwowej, która po latach zaborów stała się symbolem wolnej Polski" - napisała Witek w liście, który odczytała podczas uroczystości wiceszefowa MSWiA Renata Szczęch.

Minister podkreśliła, że policyjna służba wymaga wielu wyrzeczeń oraz odwagi, zaangażowania i poświęcenia, a także często narażania życia.

"By sprostać tym wyzwaniom, potrzebna jest pasja i poczucie wyjątkowości waszej misji. To one każą wam bezwarunkowo strzec bezpieczeństwa mieszkańców, zdecydowanie reagować, by chronić ład i porządek oraz pomagać słabszym i potrzebującym. Jesteśmy dumni z tak pojmowanej służby na rzecz społeczeństwa" - wskazała Witek.

Dodała, że wyrazem tego są rankingi, które pokazują zaufanie do policjantów. Podkreśliła, że ponad 90 procent Polaków uważa swój kraj za bezpieczny.

Trwa modernizacja służb mundurowych 

"Jako minister spraw wewnętrznych i administracji jestem i będę sojusznikiem wszystkich służb i funkcjonariuszy troszczących się o dobro naszej ojczyzny oraz jej obywateli. W 2020 roku zakończy się realizacja programu modernizacji służb mundurowych zainicjowana przez moich poprzedników. Garnizon kujawsko-pomorski jest beneficjentem środków m.in. na modernizację i inwestycje" - poinformowała Witek.

Wśród inwestycji w woj. kujawsko-pomorskim wskazała komisariat policji w Dobrzejewicach, przebudowę i rozbudowę KMP we Włocławku oraz przebudowę KMP w Bydgoszczy.

Wojewódzkie obchody święta policji z udziałem wiceszefowej resortu spraw wewnętrznych i administracji rozpoczęły się mszą świętą w parafii katedralnej pw. św. św. Marcina i Mikołaja. Później na Starym Rynku odbył się uroczysty apel, podczas którego wręczono awanse i odznaczenia państwowe.

sk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Władysław Kosiniak-Kamysz: nie wejdziemy do koalicji z PO, jeśli znajdzie się w niej SLD lub Wiosna

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2019 12:23
-  Potrzebne są dwa bloki na opozycji, które dają szansę na zmianę rządów: blok lewicowy i umiarkowanego centrum, my budujemy ten drugi  - oświadczył prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bydgoszcz: gen. Adam Joks dowódcą Centrum Szkolenia Sił Połączonych

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2019 14:30
Polski generał dywizji Adam Joks objął w czwartek obowiązki dowódcy NATO-wskiego Centrum Szkolenia Sił Połączonych (JFTC) w Bydgoszczy. Zastąpił na tym stanowisku gen. dyw. Wilhelma Gruena, który dowodził jednostką od roku 2016.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Czaputowicz: wspieramy Białoruś w utrzymaniu niezależności

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2019 15:00
Szef MSZ Jacek Czaputowicz zapewnia, że Polska wspiera Białoruś w utrzymaniu niezależności. W ocenie ministra spraw zagranicznych, dla władz w Mińsku członkostwo w Partnerstwie Wschodnim jest ważne. 
rozwiń zwiń