X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Bożena Borys-Szopa: ponad 2 mln wniosków o 500+ i 1,14 mln o 300+

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2019 10:37
- W niespełna dwa tygodnie rodziny złożyły ponad 2 mln wniosków online o przyznanie środków z programu Rodzina 500+ i ponad 1,14 mln wniosków w programie Dobry start - poinformowała szefowa MRPiPS Bożena Borys-Szopa.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Twitter/MRPiPS

"W niespełna 2 tygodnie rodziny złożyły ponad 2 miliony wniosków online o #rodzina500plus i ponad 1,14 miliona o #DobryStart" – napisała na Twitterze minister rodziny, pracy i polityki społecznej.

Od 1 lipca ruszył rozszerzony program Rodzina 500+, który zakłada przyznanie świadczenia wszystkim dzieciom do 18 lat, bez względu na dochód osiągany przez rodzinę. Od tego dnia możliwe jest składanie wniosków o świadczenie drogą elektroniczną.


500+-25-06-2019.jpg
Od lipca 500+ także na pierwsze dziecko. Sprawdź, co się zmieni

Od 1 sierpnia wniosek będzie można złożyć także w formie tradycyjnej - papierowej.

Od początku lipca drogą internetową można także złożyć wniosek o wyprawkę szkolną w wysokości 300 zł z programu "Dobry start".

mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Elżbieta Rafalska: nic nie stoi na przeszkodzie, by od lipca każde dziecko było objęte 500+

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2019 21:33
- Zmiany w programie Rodzina 500+, dające prawo do świadczenia wszystkim dzieciom, w czwartek lub w piątek będą głosowane w Senacie i trafią do prezydenta. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby od lipca każde dziecko było objęte programem - oceniła szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent podpisał nowelizację ws. rozszerzenia programu Rodzina 500+

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2019 22:21
Prezydent podpisał w czwartek rządową nowelizację ustawy, zgodnie z którą prawo do świadczenia 500+ będą miały wszystkie dzieci i nastolatkowie do 18. roku życia. Wnioski o świadczenie można składać od 1 lipca. Program w nowej odsłonie obejmie 6,8 mln dzieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beata Szydło: program 500+ przywrócił nadzieję wielu polskich rodzin na godne życie

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2019 15:46
Beata Szydło powiedziała, że Polska to państwo, którego priorytetem jest rodzina. W Pałacu Prezydenckim wicepremier do spraw społecznych uczestniczyła w uroczystości, podczas której prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę rozszerzającą program Rodzina 500+. Od 1 lipca świadczenie wychowawcze będzie przysługiwało także pierwszemu dziecku, bez względu na dochody rodziny.
rozwiń zwiń