X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Agnieszka Ścigaj: udało się przekonać PSL do naszych postulatów

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2019 14:38
- Decyzje ws. ewentualnych koalicji ogłosi Paweł Kukiz. Na dziś, na 100 proc. wiemy, że jesteśmy przygotowani do samodzielnego startu, ale też otwarci na koalicje. Rozmowy z PSL są najbardziej konstruktywne, oparte racjonalnym podejściu do postulatów - powiedziała w Polskim Radiu 24 Agnieszka Ścigaj z Kukiz'15.  
Audio
Agnieszka Ścigaj
Agnieszka ŚcigajFoto: PR24 / Adam Koniecki

"Trwają rozmowy PSL z Kukiz'15 w sprawie budowy wspólnego bloku na wybory parlamentarne, dotyczą one kwestii programowych" - powiedział we wtorek Marek Sawicki (PSL). "To, co chce wnieść Kukiz'15, to przede wszystkim dzień referendalny i mieszana ordynacja wyborcza; możemy tu się porozumieć" - ocenił w TVP Info.

- Cieszymy się, że kiedyś partia bardzo systemowa pochyla się nad takimi postulatami, jak obligatoryjne referendum i zmiana ordynacji wyborczej na większościową. W pewnym sensie jest to nasz sukces, że udało się przekonać chociaż jedno ugrupowanie polityczne, o 120-letniej historii, do tak ważnych postulatów - powiedziała Agnieszka Ścigaj.

Czytaj także
Piotr Apel 1200a.JPG
Piotr Apel: potrzebne jest centrum, hamulec

Posłanka tłumaczyła, że w pojedynkę Kukiz'15 tych postulatów nie zrealizuje. - Nie będziemy mieć większości, ale będziemy mieć możliwość wpływania na większość. Jeżeli uda nam wprowadzić do parlamentu posłów, którzy zgadzają się z tymi postulatami, a PiS nie będzie miało większości, to będzie pole i przestrzeń do rozmowy na ten temat - powiedziała Agnieszka Ścigaj.

Jej zdaniem PO i PiS dążą do tego, by w Polsce funkcjonowały dwa bloki partyjne.    

Więcej w nagraniu.

Gospodarzem audycji był Antoni Trzmiel. 

Data emisji: 17.07

Godzina emisji: 13.09

PR24

Zobacz więcej na temat: Kukiz'15 PSL wybory w Polsce
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Małgorzata Kidawa-Błońska: szeroka koalicja to najlepsze rozwiązanie

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2019 08:57
- Jest Koalicja Obywatelska, Inicjatywa Polska Barbary Nowackiej, są samorządowcy. W tej formule przygotowujemy się do wyborów, ale również rozmawiamy z potencjalnymi koalicjantami. Nie są to łatwe rozmowy, ale dopóki trwają nie można niczego przesądzić. Przychodzi czas decyzji, czas powiedzieć w jakiej konfiguracji będziemy działać - mówiła w Polskim Radiu 24 Małgorzata Kidawa-Błońska.      
rozwiń zwiń