X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Beata Szydło: każdy przejaw braku tolerancji trzeba stanowczo potępiać

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2019 15:21
- Polska jest krajem, w którym każdy może czuć się bezpiecznie - podkreśliła w niedzielę w Tokarni (Świętokrzyskie) wiceprezes PiS Beata Szydło. Jak mówiła, nie pozwólmy, by w Polsce był brak tolerancji czy szacunku. Dodała, że każdy przejaw takich aktów trzeba stanowczo potępiać.
Wiceprezes PiS Beata Szydło podczas Pikniku Rodzinnego DobryCzasPL
Wiceprezes PiS Beata Szydło podczas Pikniku Rodzinnego #DobryCzasPLFoto: PAP/Piotr Polak

Beata Szydło wzięła udział w Pikniku Rodzinnym #DobryCzasPL w Tokarni.  Jak mówiła, nie może tak być, że ktoś nie czuje się bezpieczny ze względu na to, że ma taki, czy inne przekonania lub poglądy.

- Jesteśmy krajem, który docenia i szanuje innych. Bardzo często tego szacunku, tolerancji dla innych w Europie brakuje. Pokażmy całej Europie, że to jest możliwe - zaapelowała wiceprezes PiS.

premier-1200-pap.jpg
Premier: rozwój gospodarczy umożliwiła m.in. zwycięska walka z mafiami VAT-owskimi

"Trzeba wprowadzać kolejne reformy"

Wiceprezes PiS podkreśliła, że ostatnie blisko cztery lata rządów jej partii nie były łatwe, jednak w tym czasie udało się przeprowadzić w Polsce wiele ważnych zmian.

- Te reformy nie zawsze też pewnie przebiegały tak, jakbyśmy sobie tego życzyli my i państwo, w takim tempie, ale potrafiliśmy wyciągać wnioski z błędów, poprawiać pomyłki i potrafiliśmy konsekwentnie pokonywać pomyłki i iść do przodu po to, żeby zrealizować to wszystko, co było dla Polaków ważne w 2015 r., do czego myśmy się zobowiązali - powiedziała Beata Szydło.

>>>[CZYTAJ TAKŻE] Beata Szydło: programy społeczne rządu motorem napędowym gospodarki

Zaznaczyła, że po blisko czterech latach może powiedzieć, iż rząd wywiązał się z tych zobowiązań i praktycznie cały przyjęty wówczas program, został zrealizowany.

- Ale też wiemy o tym, zdajemy sobie sprawę z tego, że to jest dopiero ten pierwszy krok i trzeba kontynuować te zmiany. Trzeba wprowadzać kolejne reformy, które pozwolą na to, że Polska będzie coraz szybciej się rozwijała – jesteśmy przecież w tej chwili jednym z najdynamiczniej rozwijającym się krajem w UE - podkreśliła wiceprezes PiS.

Dodała, że bardzo ważnym elementem rządów PiS były przede wszystkim programy społeczne, które powinny być kontynuowane.

 nie pozwólmy, żeby w Polsce był brak tolerancji

paw/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Beata Szydło: polityka to służba i ciężka praca, a nie kpina z kogoś

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2019 13:14
- Są tacy politycy, którzy uważają, że polityka to taka letnia kanikuła, jakiś żarcik, jakaś prowokacja, jakaś kpina z kogoś i idziemy dalej - powiedziała była premier Beata Szydło podczas spotkania z mieszkańcami Węgrowa (Mazowsze). Jej zdaniem polityka to odpowiedzialność, ciężka, uczciwa praca i służenie drugiemu człowiekowi.
rozwiń zwiń