X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Józef Brynkus: Kukiz’15 reprezentuje środowiska pokrzywdzone

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2019 09:15
 - Polskie Stronnictwo Ludowe zgodziło się na nasze postulaty programowe, obejmujące pakiety obywatelski, gospodarczy i antykorupcyjny, żadne inne ugrupowanie nie ustosunkowało się do tego pozytywnie - mówił w Polskim Radiu 24 Józef Brynkus, poseł ruchu Kukiz’15.
Audio
  • 12.08.19 Józef Brynkus: Paweł Kukiz głosił bardzo ciekawy, propaństwowy i proobywatelski projekt polityczny
Józef Brynkus, Kukiz15
Józef Brynkus, Kukiz'15Foto: PR24/AK

Józef Brynkus zaznaczył, że PSL, z którego list wyborczych będą startowali przedstawiciele Kukiz’15, nie jest klasyczna partią systemową. – Polski system polityczny ma charakter partyjny, w którym główna rolę odgrywa szef partii, natomiast PSL ma bardzo mocno zaangażowane w działalność publiczną i społeczną środowisko – podkreślał.

sachajko1.jpg
Jarosław Sachajko: PSL zgodziło się na realizację naszych postulatów

- Paweł Kukiz głosił bardzo ciekawy, propaństwowy i proobywatelski projekt polityczny, zyskał sobie tym poparcie wielu wyborców. To stanowiło także zagrożenie dla establishmentu politycznego, przez lata był z tego powodu sekowany. Nie bez powodu zarówno Prawo i Sprawiedliwość, jaki i Platforma Obywatelska twierdziły, że Paweł Kukiz jest przystawką którejś z tych formacji, nie biorąc pod uwagę tego, że zawsze jako klub parlamentarny zajmowaliśmy stanowisko zgodne z naszym projektem politycznym – mówił poseł.

- Jesteśmy reprezentantami środowisko ludzi pokrzywdzonych i odrzuconych. Kukiz’15 w czasie kadencji podjął wiele interwencji poselskich, czego nie robili reprezentanci PiS i PO – nadmienił gość audycji.

Więcej w zapisie audycji.

Rozmawiał Stanisław Janecki.

PR24/ka

____________________ 

Data emisji: 12.08.2019

Godzina emisji: 07:10

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Grzegorz Długi: ważne jest, aby przetrwały propozycje Kukiz’15

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2019 18:35
- Wszystkie opcje są otwarte, kontynuujemy rozmowy z dużymi ugrupowaniami. Bezpartyjni Samorządowcy są nam bliscy ideowo. Rozmawiamy z Polskim Stronnictwem Ludowym, choć są tutaj problemy natury technicznej – mówił w Polskim Radiu 24 Grzegorz Długi, poseł ruchu Kukiz’15.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bartosz Jóźwiak: PiS jest partią drugiego wyboru dla elektoratu Kukiz'15

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2019 15:00
- Rozpad Kukiz'15 był do przewidzenia - powiedział w PR24 Bartosz Jóźwiak, były już poseł partii Pawła Kukiza. - To była zbieranina osób o czasem skrajnych światopoglądach - dodał.
rozwiń zwiń