X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

CBA zatrzymało dwie osoby. Są podejrzewane o wyłudzenie dotacji z PARP

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2019 10:11
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dwie osoby podejrzewane o wyłudzenie dotacji z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości - poinformowało CBA w komunikacie. Zatrzymani to prezes i prokurent spółki, która chciała uzyskać 39 mln zł.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: cba.gov.pl
Zarzuty dla biznesmenów podejrzanych o wyłudzenie 3,3 mln zł z PARP
cba free plak 1200.jpg
Zarzuty dla biznesmenów podejrzanych o wyłudzenie 3,3 mln zł z PARP

Dwie osoby zostały zatrzymane w związku z podejrzeniami o próbę wyłudzenia. Spółka, której prezesa i prokurenta zatrzymano, podpisała z PARP umowę o dofinansowanie zakupu nieruchomości za niemal 39 mln zł z funduszu unijnego w ramach programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Według śledczych spółka nie miała do tego podstaw.

Agenci z gdańskiej delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego przeszukali mieszkania prezesa i prokurenta. Sprawdzono także miejsca przechowywania dokumentacji firmowej spółki.

>>> [ZOBACZ TAKŻE] Były wiceminister środowiska Janusz O. z zarzutami korupcyjnymi

Zatrzymani trafili do Prokuratury Regionalnej w Lublinie, gdzie postawiono im zarzuty wyłudzenia dotacji i usiłowania wyłudzenia kolejnych środków oraz doprowadzenia PARP do niekorzystnego rozporządzenia mieniem - podało Biuro.

Według ustaleń śledczych spółka dostała z PARP 10 mln zł dofinansowania i usiłowała uzyskać kolejne prawie 29 mln zł dotacji - wynika z komunikatu CBA.

jmo

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

CBA: zatrzymanie kolejnej osoby z grupy przestępczej, wyłudzającej podatek VAT

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2019 18:04
Funkcjonariusze białostockiej delegatury CBA zatrzymali kolejną osobę z grupy przestępczej, która miała wyłudzać podatek VAT. Grupa przy fikcyjnym obrocie m.in. kawą, bateriami, maszynkami do golenia i kosmetykami usiłowała wyłudzić około 900 milionów złotych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Akcja CBA. Zatrzymano członków z grupy przestępczej wyłudzającej VAT

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2019 08:35
Agenci CBA zatrzymali dwie osoby, wchodzące w skład grupy przestępczej zajmującej się wyłudzaniem VAT. Zatrzymani usłyszą zarzuty w Prokuraturze Okręgowej w Poznaniu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Afera GetBack. Główny podejrzany zatrzymany po raz trzeci, razem z nim dwie inne osoby

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 12:12
Po raz trzeci agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali Piotra O., twórcę i byłego prezesa Altus TFI, jednego z głównych podejrzanych w związku z aferą GetBack. Zatrzymania, w tym także dwóch innych osób, dokonano we wtorek wieczorem po uwzględnieniu przez sąd zażalenia prokuratury na uchylenie tymczasowego aresztowania.
rozwiń zwiń