X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Sto obwodnic" - prezes PiS ujawnił część nowego programu partii

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 19:27
"Sto obwodnic" to jedno z haseł wyborczych PiS zapowiedzianych przez prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. W Olsztynie odbyła się konwencja okręgowa Prawa i Sprawiedliwości przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. 
Audio
  • Jarosław Kaczyński wskazał, że liczne inwestycje drogowe poczynione za rządów jego partii świadczą, że kończy się w Polsce postkomunizm (IAR)
Jarosław Kaczyński podczas konwencji w Elblągu
Jarosław Kaczyński podczas konwencji w ElbląguFoto: PAP/Adam Warżawa

Jarosław Kaczyński przekonywał, że działania rządu Prawa i Sprawiedliwości to koniec postkomunizmu w Polsce. Wskazał, że liczne inwestycje drogowe poczynione za rządów jego ugrupowania świadczą o tym fakcie. 

- Elementem postkomunizmu było zupełne ignorowanie interesów różnych regionów kraju i to w ogromnej mierze dotknęło ziemi warmińsko-mazurskiej. My z tym kończymy poprzez inwestycje drogowe. To jest także kwestia obwodnicy Olsztyna, bardzo duży sukces. To jest sukces wielu innych przedsięwzięć, bo w naszym programie będzie takie hasło "sto obwodnic" - powiedział były premier. Odejściem od postkomunizmu, jak to ujął, będzie objęcie Warmii i Mazur polityką zrównoważonego rozwoju. 

W najbliższą sobotę w Lublinie odbędzie się konwencja programowa partii rządzącej, na której zaprezentowany zostanie nowy program Prawa i Sprawiedliwości. 

dcz

Czytaj także

PiS zaprezentowało nowy spot. "Wybierz dobry czas dla Polski"

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2019 10:18
Partia rządząca zaprezentowała nowy spot wyborczy. – Choć to dopiero połowa drogi, to dużo udało się już zmienić. Każdy z nas ma wiele powodów do głosowania, ale to będzie nasza wspólne decyzja. Wybierz dobry czas dla Polski, głosuj na Prawo i Sprawiedliwość – przekonują politycy.
rozwiń zwiń