X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Joachim Brudziński: PiS zaprezentuje program oparty na dotychczasowych założeniach

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2019 11:19
- Prawo i Sprawiedliwość zaprezentuje podczas konwencji w Lublinie program komplementarny, spójny i oparty o to, co przez ostatnie cztery lata udało nam się zrobić - powiedział w radiu RMF FM szef sztabu wyborczego PiS Joachim Brudziński. 
Europoseł, szef sztabu wyborczego PiS Joachim Brudziński
Europoseł, szef sztabu wyborczego PiS Joachim BrudzińskiFoto: PAP/Lech Muszyński

W Lublinie odbędzie się konwencja programowa Prawa i Sprawiedliwości, na której partia zaprezentuje swój program wyborczy. Przewidziane są wystąpienia prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego, a także premiera Mateusza Morawieckiego oraz premier Beaty Szydło.

Walka do końca

- Uważamy, że fundamentem w ogóle naszej polityki jest rozpoczęcie budowy społeczeństwa żyjącego w państwie dobrobytu. Czas tych eksperymentów liberalnych, polegających na tym, że zawsze słyszeliśmy i mówiono nam o tym, że musimy oszczędzać, tylko, że zawsze dziwnym trafem oszczędzano, czy też sięgano do kieszeni osób najuboższych, a ci najzamożniejsi mieli się znakomicie - mówił.

Jacek Sasin w Bydgoszczy 1200.jpg
Jacek Sasin: jeżeli PiS wygra znów wybory, to nie będzie już powrotu do postkomunizmu

Zdaniem Brudzińskiego nie można twierdzić, że PiS wygrało już nadchodzące wybory. - Można by odnieść takie wrażenie analizując tę rzeczywistość sondażową ostatniego czasu, że wynik wyborów 13 października jest już rozstrzygnięty, ale przestrzegam - gramy do końca i ciężko pracujemy. Nic nie jest rozstrzygnięte - zaznaczył.

- Nigdy nie jest powiedziane, że przed gwizdkiem sędziego, że już wszystko rozstrzygnięte. Nic nie jest rozstrzygnięte. Dlatego liczy się pokora i ciężka praca - dodał.

Czy Polacy są inwigilowani?

Joachim Brudziński został zapytany także o system Pegasus, który służy do inwigilacji użytkowników, a wykorzystuje on m.in. luki bezpieczeństwa w smartfonach. Opozycja zwróciła się ostatnio z zapytaniem do premiera czy taki system jest w posiadaniu polskich służb specjalnych. Szef sztabu wyborczego PiS powiedział, że nic mu na ten temat nie wiadomo.

- Żadna ze służb, które podlegały MSWiA nie prowadziła żadnych działań niezgodnych z obowiązującym w Polsce prawem, czy naruszającym swobody obywatelskie i mogę zapewnić, że Polacy w Polsce mogą czuć się bezpieczni. Na pewno nie są w sposób bezprawny inwigilowani" - zapewnił były szef MSWiA.

W środę wydział komunikacji społecznej CBA poinformował, że Centralne Biuro Antykorupcyjne nie zakupiło żadnego systemu masowej inwigilacji Polaków. - Pojawiające się w tej sprawie opinie i komentarze są insynuacjami i nie mają poparcia w faktach - oznajmiono w komunikacie.

PAP/RMF FM

pkr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak