X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jarosław Kaczyński do Klubów Gazety Polskiej: musimy obronić dobrą zmianę

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2019 21:10
"Wywalczyliśmy dobrą zmianę, a teraz musimy ją obronić" – napisał w liście do uczestników V Nadzwyczajnego Zjazdu Klubów Gazety Polskiej prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.
Audio
  • O zbliżających się wyborach parlamentarnych, rolnictwie i sytuacji międzynarodowej rozmawiano w Sulejowie podczas V Nadzwyczajnego Zjazdu Klubów Gazety Polskiej (IAR)
Zjazd Klubów Gazety Polskiej
Zjazd Klubów "Gazety Polskiej"Foto: PAP/Grzegorz Michałowski

"Z dobrą zmianą jest podobnie jak z niepodległością. Wywalczyliśmy możliwość jej wprowadzenia w zwycięskich wyborach prezydenckich i parlamentarnych cztery lata temu, a teraz musimy ją obronić" – podkreślił prezes PiS Jarosław Kaczyński w liście skierowanym do uczestników V Nadzwyczajnego Zjazdu Klubów Gazety Polskiej. 

List odczytał w sobotę w Sulejowie minister rolnictwa Jana Krzysztof Ardanowski.

"Można powiedzieć, że jesteśmy w połowie maratonu i że przewodzimy stawce, ale też musimy bardzo uważać, by nie pozwolić się wyprzedzić" – napisał Kaczyński.

"Stawka tych wyborów jest dużo większa"

Zdaniem prezesa PiS, stawka w nadchodzących wyborach parlamentarnych jest dużo większa, bo nie będzie w nich chodziło tylko o utrwalenie tego, co już dokonało PiS, ale o zapewnienie dalszych możliwości rozwojowych.

"O to, by nasza ojczyzna nadal podążała właściwym kursem ku lepszej przyszłości, ku dostatniej, silnej, sprawiedliwej i solidarnej Rzeczypospolitej" – zaznaczył.

Według Kaczyńskiego Polska, do jakiej należy dążyć, to kraj, który jest bezpiecznym domem dla wszystkich jego mieszkańców, gdzie z rozwoju gospodarczego korzystają wszyscy i w którym poziom i jakość życia są podobne jak w najzamożniejszych państwach Europy.

"Kluby Gazety Polskiej były w najtrudniejszych czasach"

Jarosłąw Kaczyński przypomniał, że Kluby Gazety Polskiej (KGP) były z nim w najtrudniejszych czasach i zawsze można było na nie liczyć "jak na Zawiszę". Podkreślił też wkład tego środowiska w walkę o naprawę Rzeczypospolitej - jego zdaniem jest on "po prostu nie do przecenienia".

Członkom KGP podziękował za zaangażowanie w walkę o prawdę o tragedii smoleńskiej i godne upamiętnienie ofiar tej katastrofy. Dziękował również za oddanie sprawie, patriotyzm i poczucie obywatelskiego obowiązku.

"Polska musi czuć się dumna, że posiada takie córki i synów" – dodał.

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Propozycje PiS: wzrost płacy minimalnej, podwójna "trzynastka", wyższe dopłaty dla rolników

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2019 16:08
Wyższe płace, dwie dodatkowe emerytury, wyższe dopłaty dla rolników, podwyższenie ryczałtu dla firm, obniżenie podatków, zwiększenie nakładów na służbę zdrowia, modernizację szkół i szpitali - to propozycje zaprezentowane w sobotę przez PiS na konwencji wyborczej w Lublinie.
rozwiń zwiń