X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Jarosław Kaczyński: chcemy, żeby Polacy żyli na wysokim poziomie

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2019 16:39
- Potraktowaliśmy władzę poważnie. Rząd bardzo ciężko pracował i to przyniosło efekty we wszystkich dziedzinach - mówił na konwencji w Koszalinie prezes PiS Jarosław Kaczyński. Zwrócił uwagę na wielką rolę rodziny w społeczeństwie. - Musimy bronić wartości, a na pierwszym miejscu rodziny i dzieci - podkreślił.
Audio
  • Przemówienie Jarosława Kaczyńskiego na konwencji PiS w Koszalinie (PR24)
  • Przemówienie Czesława Hoca na konwencji PiS w Koszalinie (PR24)
Jarosław Kaczyński
Jarosław KaczyńskiFoto: PAP/Marcin Bielecki
  • W Koszalinie odbyła się kolejna konwencja programowa Prawa i Sprawiedliwości
  • - Na pierwszym miejscu jest ochrona rodziny i dzieci przed demoralizacją - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński
  • Prezes PiS mówił również o konieczności przeciwstawienia się narzucaniu Polakom obcych wzorców kulturowych. - Polska musi pozostać wyspą wolności - podkreślił
  • Lider PiS mówił też, że jego partia chce, aby Polacy zarabiali na wysokim poziomie. - Chodzi o poziom nie gorszy niż przeciętna Unii Europejskiej - zaznaczył
  • Lider listy PiS w okręgu koszalińskim Czesław Hoc przypomniał o wielkiej roli rodziny. - To podstawowa komórka w społeczeństwie. Silna rodzina to silna Polska - powiedział

Trwa cykl spotkań Prawa i Sprawiedliwości z wyborcami. Kolejna konwencja programowa ugrupowania odbyła się w Koszalinie na Politechnice Koszalińskiej. Jako pierwszy wystąpił na niej szef partii Jarosław Kaczyński.

kaczyński 1200 pap.jpg
Prezes PiS: wiarygodność to nasze największe osiągnięcie polityczne 4 lat

- Nasi przeciwnicy mają dużą siłę medialną i mogą głosić nieprawdy w sposób intensywny. Wszystkie opowieści, które opierają się na przeświadczeniu, że prowadzimy politykę rozdawnictwa, są całkowicie bezpodstawne - powiedział Jarosław Kaczyński.- Prowadzimy rozsądną politykę gospodarczą - podkreślił.

Podczas konwencji wystąpił także Czesław Hoc, lider listy PiS do Sejmu w okręgu koszalińskim. - Rodzina to podstawowa komórka w społeczeństwie. Silna rodzina to silna Polska - mówił. Przypomniał o wielu realizowanych przez władzę inwestycjach, m.in. związanych z polityką społeczną i infrastrukturą drogową. - Dziękujemy za to rządowi - zaznaczył. Podkreślił, że ostatnie lata to "jest dobry czas dla Polski".

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z konwencji PiS w Koszalinie.

TAK RELACJONOWALIŚMY KONWENCJĘ PiS W KOSZALINIE:

17.44

Spotkanie polityków Prawa i Sprawiedliwości z wyborcami w Koszalinie zakończyło się. - Zwyciężymy, zwyciężymy - skandowano po prezentacji kandydatów. - Pamiętajmy o Lechu Kaczyńskim, bo bez niego nas by tu nie było. Dziękuję i do zobaczenia - podsumował koszalińską konwencję PiS Jarosław Kaczyński.

17.39

Trwa prezentacja kandydatów PiS do Sejmu i Senatu z okręgu koszalińskiego.

17.38

- Jest dobry czas dla Polski. Możemy mówić o różnego rodzaju "piątkach" i hattricku Kaczyńskiego, ale najważniejsze, że idziemy zwartym krokiem i niesiemy nasz biało-czerwony sztandar - podkreślił Czesław Hoc, czym zakończył swoje wystąpienie.

17.27

- Rodzina to podstawowa komórka w społeczeństwie. Silna rodzina to silna Polska - podkreślił Czesław Hoc. W następnej kolejności przypomniał o wielu inwestycjach drogowych, które w Polsce, w tym także na Pomorzu Zachodnim, są realizowane. - Dziękujemy za to rządowi - zaznaczył.

17.17

Trwa wystąpienie Czesława Hoca, lidera listy PiS w okręgu koszalińskim.

17.15

Zakończyło się wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego. Jako drugi przemawia były europoseł Czesław Hoc.

17.11

- Polska musi pozostać wyspą wolności - powiedział Jarosław Kaczyński. Dodał, że zapowiedzi, które PiS przedstawia, oparte są na mocnych przesłankach. - Zostaną one spełnione. Musimy tylko wygrać wybory - zaznaczył.

17.06

Jarosław Kaczyński zwrócił uwagę na wielką rolę rodziny, jaką odgrywa ona w społeczeństwie. - Musimy bronić wartości, a na pierwszym miejscu rodziny i dzieci - podkreślił.

16.59

- Nasza polityka społeczna miała bardzo istotny aspekt ekonomiczny. Nasz dobry rozwój to w dużej mierze zasługa tej polityki - podkreślił prezes PiS. Dodał, że jego ugrupowaniu chodzi o to, aby Polacy żyli na wysokim poziomie, nie gorszym niż przeciętna w Unii Europejskiej, a z czasem na poziomie bogatego państwa Unii.

16.54

- Potraktowaliśmy władzę poważnie. Rząd bardzo ciężko pracował i będzie to robił nadal - zapewnił Jarosław Kaczyński. Dodał, że jego ugrupowanie zbudowało wiarygodność. – Spełniliśmy to, co zapowiedzieliśmy w wyborach parlamentarnych, a także to, co obiecaliśmy później - zaznaczył.

16.48

Jarosław Kaczyński podczas wystąpienia na konwencji PiS w Koszalinie: - Nasi poprzednicy nie traktowali władzy poważnie. Państwo było teoretyczne, tekturowe, wszystko szło własnym biegiem, który służył silnym, a uderzał w słabszych.

16.44

- Nasi przeciwnicy mają dużą siłę medialną i mogą głosić nieprawdy w sposób intensywny. Wszystkie opowieści, które opierają się na przeświadczeniu, że prowadzimy politykę rozdawnictwa, są całkowicie bezpodstawne - powiedział Jarosław Kaczyński. Jak podkreślił, PiS prowadzi rozsądną politykę gospodarczą.

16.42

- Gromadzimy się tu ze względu na cel, który nas łączy. Tym celem jest zwycięstwo w wyborach - rozpoczął swoje wystąpienie Jarosław Kaczyński.

16.37

Rozpoczęła się konwencja PiS w Koszalinie. Jako pierwszy wystąpi prezes partii Jarosław Kaczyński.

15.59

Podczas konwencji PiS w Koszalinie głos wystąpią m.in. prezes partii Jarosław Kaczyński oraz wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Paweł Szefernaker, który w wyborach do Sejmu kandyduje z drugiego miejsca na liście PiS w okręgu koszalińskim.

bb/IAR

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jarosław Kaczyński: nasze zwycięstwo będzie zwycięstwem dla Polski

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 15:06
- Każda partia chce zwyciężyć, ale my możemy naprawdę uczciwie powiedzieć, że nasze zwycięstwo będzie zwycięstwem dla Polski. Będzie zwycięstwem po to, by Polska mogła się rozwijać - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji partii w Nowym Sączu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Gróbarczyk: przemysł stoczniowy zostanie odbudowany

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2019 12:00
- Przemysł stoczniowy był katastroficznej sytuacji. To była hańba dla tego miasta. Podjęliśmy to wyzwanie i ten przemysł zostanie odbudowany - powiedział minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk podczas konwencji partii w Szczecinie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sondaż: pewne zwycięstwo PiS nad opozycją, pięć partii w Sejmie

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2019 09:42
Gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość - wynika z badania pracowni Social Changes dla portalu wPolityce.pl. W Sejmie znalazłoby się w sumie pięć ugrupowań.
rozwiń zwiń