X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Premier: S-11 to droga życia dla środkowego Pomorza, która poprawi perspektywy gospodarcze

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 16:29
Mateusz Morawiecki zaznaczył, że na wszystkich poszczególnych etapach budowy drogi S-11 rozpoczęły się pewne prace. Zastrzegł, że jest to proces wieloletni. - To oczywiście są zazwyczaj prace o charakterze administracyjnym, przygotowawczym, zezwolenia środowiskowe - tłumaczył.
Audio
  • Premier: te drogi ekspresowe znakomicie poprawią perspektywy gospodarcze regionu (IAR)
Premier Mateusz Morawiecki podczas briefingu prasowego nt. realizacji odcinków dróg ekspresowych S6 i S11 w Bielicach
Premier Mateusz Morawiecki podczas briefingu prasowego nt. realizacji odcinków dróg ekspresowych S6 i S11 w BielicachFoto: PAP/Marcin Bielecki

Kancelaria Premiera poinformowała, że nowa S6 skróci czas przejazdu ze Szczecina do Koszalina o około 40 minut. Kierowcy mogą już korzystać z całego ciągu drogi S6 pomiędzy Goleniowem, a Koszalinem o długości 130 kilometrów.

- Spotykamy się w miejscu, gdzie S-6 styka się z S-11. A S-11 to droga życia dla środkowego Pomorza. Droga życia, która będzie łączyć (...) z autostradą A2 - mówił szef rządu. Dodał, że przez południową Wielkopolskę droga ta połączy region ze Śląskiem. - To znakomicie poprawi perspektywy gospodarcze całego środkowego Pomorza - podkreślił Mateusz Morawiecki.

1200_Morawiecki_lotnisko_PAP.jpg
Premier o planach ws. lotniska Szczecin-Goleniów: 2 mln pasażerów rocznie

Tereny, które wcześniej były wykluczone komunikacyjne i społecznie

Wiem jak trudna była droga ze Szczecina do Koszalina, jeździłem tą drogą i rozmawiałem o niej razem z moim współpracownikiem ministrem Pawłem Szefernakerem. Te tereny przez wiele lat były wykluczone komunikacyjne i społecznie - podkreślił szef rządu. - Dziękuję przede wszystkim panu Czesławowi Hocowi za starania podjęte o tę drogę S6. Chcę podziękować też pani minister Małgorzacie Golińskiej za jej zaangażowanie, by Środkowe Pomorze było jak najlepiej skomunikowane dla celów biznesowych, turystycznych i inwestycyjnych - mówił Mateusz Morawiecki.

Premier zaznaczył, że na wszystkich poszczególnych etapach budowy drogi S-11 rozpoczęły się pewne prace. Zastrzegł, że jest to proces wieloletni. - To oczywiście są zazwyczaj prace o charakterze administracyjnym, przygotowawczym, zezwolenia środowiskowe - tłumaczył.

Jak powiedział szef rządu, ważne, że "te 1,5 mld zł jest w programie budowy dróg". Dodał, że jak tylko "zgody administracyjne będą pozyskane, to roboty ruszają".

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Premier: nasze zwycięstwo musi być wyraźne, by móc zmieniać Polskę

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2019 23:55
- My mamy zupełnie inne podejście, inną politykę niż nasi poprzednicy. Interesują nas przede wszystkim polskie rodziny, polska młodzież, polscy emeryci, polscy przedsiębiorcy. Oni budują Polskę - powiedział w Turku (woj. wielkopolskie) premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Piątka PiS" na pierwsze 100 dni. Wiemy, jakie są priorytety rządu

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 12:07
- W ciągu pierwszych 100 dni zostaną uchwalone ustawy albo przygotowane programy rządowe dot. małego ZUS, 13 i 14 emerytury, pakietu kontrolnych badań profilaktycznych, budowy 100 obwodnic i planu dojścia do równych dopłat dla rolników - zapowiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas wspólnej z premierem Mateuszem Morawieckim konferencji.
rozwiń zwiń