X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Afera w warszawskim ratuszu. Jest zawiadomienie CBA do prokuratury

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 09:47
Jak informują dziennikarze "Magazynu śledczego Anity Gargas", spółka komunalna Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w Warszawie zapłaciła w 2012 r. ponad 39 mln zł inwestorom za nieruchomość, do której prawa kupili oni wcześniej za 7 mln zł.
Warszawa (zdjęcie ilustracyjne)
Warszawa (zdjęcie ilustracyjne)Foto: tpsdave/Pixabay

Według dziennikarzy na nieruchomości miał powstać Zakład Unieszkodliwiania Odpadów. W tej sprawie CBA zawiadomiło już prokuraturę.

Rafał Trzaskowski PAP 1200.jpg
Wypłaty 500+. Samorządy dementują słowa R. Trzaskowskiego o problemach

CBA powiedziało portalowi, że funkcjonariusze między 12 grudnia 2018 r., a 12 września tego roku przeprowadzili kontrolę w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy w zakresie "wybranych zagadnień rozporządzania mieniem komunalnym w ramach nadzoru właścicielskiego Miasta Stołecznego Warszawy".

– W wyniku kontroli stwierdzono, że za zgodą i pełną wiedzą władz Warszawy, w 2012 roku spółka komunalna Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie nabyło za ponad 39 milionów złotych prawa do 50 hektarowej nieruchomości w Zielonce – poinformował tvp.info wydział komunikacji społecznej CBA.

Afera w warszawskim ratuszu dotyczy wydarzeń, które miały miejsca za czasów rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz.

dn/tvp.info

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Doradca prezydenta: propozycje ws. "Czajki" powinien złożyć R. Trzaskowski

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2019 10:47
Doradca prezydenta Paweł Sałek powiedział, że udało się na jakiś czas rozwiązać problem awarii w oczyszczalni "Czajka".- Kwestia nadchodzącej zimy jest trudną sprawą - przyznał jednak i wskazał, że propozycje w tej sprawie powinny wyjść od Rafała Trzaskowskiego, prezydenta Warszawy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sprawa "Czajki". Rząd apeluje do Rafała Trzaskowskiego o ścisłą współpracę

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2019 13:42
- Rząd robi wszystko i zrobi wszystko, żeby awaria kolektora oczyszczalni ścieków "Czajka" jak najmniej dotknęła obywateli i była jak najmniej zgubna dla środowiska - zapewnił w poniedziałek wicepremier Jacek Sasin. Zaapelował też do prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego, by współpracował z rządem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wypłaty 500+. Samorządy dementują słowa R. Trzaskowskiego o problemach

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2019 15:26
Rafał Trzaskowski powiedział, że winę za niewypłacanie świadczeń 500+ ponosi rząd, który nie przekazuje stolicy wystarczających środków. Wskazał, że problem dotyczy wszystkich samorządów. Te jednak zaprzeczają, że mają trudności z wypłatami.
rozwiń zwiń