X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Nigdy nie niszczą marzeń". Znana modelka broni życia nienarodzonych dzieci

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2020 10:40
Leah Darrow, finalistka America's Next Top Model, odpowiedziała na proaborcyjny apel aktorki Michelle Williams, wygłoszony gdy ta odbierała nagrodę Złotego Globu. - Nowe życie zawsze jest darem - podkreśliła modelka.
Wpis Leah Darrow
Wpis Leah DarrowFoto: Leah Darrow/Instagram

Wypowiedź Leah Darrow, która jest mamą piątki dzieci, natychmiast podbiła sieć i wywołała falę pozytywnych reakcji. W swoim wpisie podkreśla, że poczuła się wezwana do odpowiedzi, by powiedzieć prawdę o przyjęciu nowego życia. We wpisie oznaczyła aktorkę Michelle Williams i nagrodę Złotych Globów.

1200_kobieta_ciąża_shutter.jpg
Aborcja najczęstszą przyczyną śmierci w 2019 r. Zatrważające dane

Wyświetl ten post na Instagramie.

Well, this for sure wasn’t planned but I felt called to share so here’s the truth... New life never keeps us from our dreams. One of the cruelest lies that the Devil tells women is that we aren’t brave or strong enough to do what God invites us into when we bring life into the world. New life is always a gift. And I’m humbled that I get to receive this new life AND live out the *abundant* life the Lord created me for. Please share this message with the ladies in your life because women deserve a better narrative than what the culture gives us. We deserve to believe that life really *can* be this good, and that receiving new life is always, always, always pure gift. I’m lifting you up through this labor and please pray for me!! Can’t wait to have this baby!! 👶💖 #prolife #CatholicWomanhood #mama #babyscoming #michellewilliams #goldenglobes2020 #goldenglobes2019 #acceptancespeech

Post udostępniony przez Leah Darrow (@leah.darrow)

To jeden z najbardziej poruszających komentarzy, które spowodowało wystąpienie aktorki Michelle Williams podczas wręczenia Złotych Globów. Wychodząc na scenę, będąc w zaawansowanej ciąży, Williams powiedziała, że nie zrobiłaby kariery, gdyby nie zabiła swojego pierwszego dziecka. - Jestem wdzięczna, że żyję w czasach, że w naszym społeczeństwie jest możliwy wybór - podkreśliła w swoim manifeście.

W swojej odpowiedzi Darrow podkreśliła, że "nowe życie nigdy nie niszczy naszych marzeń. Jednym z najokrutniejszych kłamstw, które diabeł mówi kobietom, jest to, że nie jesteśmy wystarczająco odważne i silne, aby robić to, do czego zaprasza nas Bóg, kiedy dajemy światu nowe życie".

"Nowe życie jest zawsze darem. Czuję pokorę, że mogę je otrzymać i żyć pełnią życia, do czego Pan mnie stworzył" - napisała modelka, która po przeżytym nawróceniu nie boi się mówić otwarcie o swoim spojrzeniu na świat.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lekarze protestują przeciw możliwemu nakazowi aborcji. Jest list do Naczelnej Rady Lekarskiej

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2019 15:00
"Wyznaczenie przepisami prawa lekarza do wykonania procedury uśmiercającej pacjenta jest sprzeczne z naszym moralnym obowiązkiem ochrony życia i nakazami etyki zawodowej" - napisali w liście do prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej lekarze z Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aborcja najczęstszą przyczyną śmierci w 2019 r. Zatrważające dane

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2020 13:00
W minionym 2019 roku najczęstszą przyczyną śmierci była aborcja - wynika z raportów niezależnej witryny Worldometers. Okazuje się, że na całym świecie pozbawiono życia ponad 42 mln 300 tys. nienarodzonych dzieci.
rozwiń zwiń