X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Prezydent Andrzej Duda: będę stał przy polskich rolnikach i dbał o ich sprawy

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2020 19:10
- Chcę zapewnić, że nadal będę stał przy polskich rolnikach, będę myślał i dbał o ich sprawy, i będę walczył we wszystkich przypadkach, jeżeli będę widział, że rolnicy mieliby być pokrzywdzeni - powiedział w czwartek prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Opola Lubelskiego.
Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Opola Lubelskiego
Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Opola LubelskiegoFoto: PAP/Wojtek Jargiło
  • Prezydent Andrzej Duda aktywnie spotyka się z mieszkańcami całej Polski
  • Dzisiaj odwiedził m.in. Stalową Wolę i Opole Lubelskie
  • Prezydent zapewnił, że będzie stał na straży spraw polskich rolników
andrzej_duda_fani1200.jpg
Sondaż prezydencki: Andrzej Duda z rekordowym poparciem

Prezydent podkreślił, że rolnictwo jest ogromnie ważną częścią naszej gospodarki. - Produkcja rolna tworzy ogromną część naszego PKB. Dzisiaj jest jednym z podstawowych naszych towarów eksportowych, to co wyprodukuje polski rolnik - zaznaczył.

Dodał, że rolnicy zapewniają nam bezpieczeństwo żywnościowe. - Co jest ogromnie cenne, dla mnie jako prezydenta odpowiedzialnego za bezpieczeństwo państwa i jego obywateli, ma znaczenie fundamentalne - powiedział Andrzej Duda.

[ZOBACZ TAKŻE] >>> Prezydent: rolnictwo to nasza marka eksportowa

duda rivlin 1200.jpg
Andrzej Duda spotka się w Auschwitz z przywódcami trzech państw

Prezydent podziękował rolnikom

- Chcę za to podziękować tu właśnie w Opolu Lubelskim, bo bardzo wielu mieszkańców tego powiatu, czy to pracuje na roli, czy jest związanych z szeroko pojętym rolnictwie - powiedział prezydent.

[POSŁUCHAJ W PR24] >>> Agnieszka Ścigaj: warto, żebyśmy nie wybierali prezydenta z plakatu

Zaznaczył, że walczył o to, by Polska dostała tekę komisarza UE ds. rolnictwa. - Było dla mnie rzeczą naturalną, że kandydatem do tej teki będzie nie kto inny jak Janusz Wojciechowski i tak się stało. Jestem z tego powodu ogromnie zadowolony. Uważam, że jest to nasz wielki sukces - podkreślił Andrzej Duda.

- Chcę państwa zapewnić, że nadal będę stał przy polskich rolnikach, będę myślał i dbał o ich sprawy i będę walczył we wszystkich przypadkach, jeżeli tylko będę widział, że rolnicy mieliby być w jakikolwiek sposób pokrzywdzeni - oświadczył prezydent. 

kstar

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Padło 25 tys. ptaków. W woj. lubelskim wykryto ognisko ptasiej grypy

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020 19:54
Ognisko ptasiej grypy wykryto w fermach indyków w gminie Uścimów w powiecie lubartowskim (Lubelskie). Padło ok. 25 tys. ptaków. Wojewoda lubelski wydał rozporządzenie m.in. ograniczające transport drobiu w strefach zagrożonych wirusem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier: jedność wizji i wspólnotę celów może dać tylko zwycięstwo Andrzeja Dudy

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2020 14:40
- Polska stoi przed czterema wielkimi wyścigami: gospodarczym, o wartości, o pamięć oraz "o duszę wspólnoty" - mówił premier Mateusz Morawiecki podczas niedzielnego spotkania opłatkowego PiS w Rzeszowie. - Będziemy rozwijać drogi i koleje. W tej kadencji będziemy kłaść na to ogromny nacisk, ale żeby to się stało, potrzebujemy jedności wizji i wspólnoty celów. Może dać ją tylko zwycięstwo Andrzeja Dudy - podkreślił.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Henryk Domański: Unia Europejska pozwala sobie na zbyt wiele

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2020 12:50
- Stosunek Polaków do wspólnoty europejskiej niewątpliwie będzie pozytywny - ocenił w Polskim Radiu 24 profesor Henryk Domański z Polskiej Akademii Nauk. - Ale od dobrych kilkudziesięciu miesięcy otwiera się nam ta świadomość, że jednak Unia Europejska pozwala sobie na zbyt wiele - dodał.
rozwiń zwiń