X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Andrzej Duda z rekordowym poparciem. Jest nowy sondaż prezydencki

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2020 10:00
Według badania pracowni Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl Andrzej Duda - ubiegający się o reelekcję - może liczyć na rekordowo wysokie poparcie w wyścigu prezydenckim. Obecny prezydent osiągnął najlepszy wynik na przestrzeni ostatnich miesięcy.
Pałac prezydencki w Warszawie
Pałac prezydencki w WarszawieFoto: Shutterstock/WDG Photo

Chęć oddania głosu na obecnego prezydenta zadeklarowało 46 proc. zdecydowanych wyborców, co oznacza wzrost aż o 4 punkty w porównaniu z poprzednimi badaniami pracowni.

pap_1200-duda.jpg
"Rozpocznie ją mocny akcent". Dziś inauguracja kampanii Andrzeja Dudy

Poparcie dla kandydatki Koalicji Obywatelskiej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej spadło o 1 punkt i wynosi obecnie 24 proc. Traci również Szymon Hołownia, na którego chce głosować 9 proc. respondentów, co oznacza spadek o 3 punkty.

Na kandydata Nowej Lewicy Roberta Biedronia wskazało 9 proc. badanych, czyli o 1 punkt proc. mniej niż w ostatnim badaniu. 1 punkt zyskał za to Władysław Kosiniak-Kamysz, na którego wskazało 7 proc. respondentów. Zyskuje także Krzysztof Bosak, na którego chce zagłosować 5 proc. respondentów; poprzednio było to 3 proc.

Badanie zostało zrealizowane metodą CAWI w dniach od 7 do 11 lutego 2020 roku. Badanie zostało przeprowadzone na ogólnopolskiej, reprezentatywnej (pod względem: płci, wieku, wielkości miejsca zamieszkania) próbie Polaków. W badaniu wzięło udział N=1085.

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak