X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Pomoc w warunkach epidemii". Prezydent wziął udział w posiedzeniu rady ds. przedsiębiorczości

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2020 21:48
Rada ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP omówiła sytuację gospodarczą w państwie oraz narzędzia wsparcia dla przedsiębiorców.
Prezydent Andrzej Duda
Prezydent Andrzej DudaFoto: prezydent.pl

Prezydent podczas posiedzenia - jak informuje jego Kancelaria - zapoznał się z analizami i scenariuszami rozwoju sytuacji oraz propozycjami konkretnych działań na rzecz przedsiębiorców i pracowników, przedstawianymi przez członków Rady.

Czytaj więcej
prezes kghm_1200.jpg
Prezes KGHM: transport z Chin możliwy dzięki pomocy prezydenta

>>> [CZYTAJ TAKŻE] Prezydent: w "tarczy antykryzysowej" ułatwienia dla rolników i strażaków ochotników

"Zapoczątkowana na spotkaniu dyskusja ma pomóc wypracować rozwiązania ułatwiające funkcjonowanie gospodarki w warunkach epidemii oraz takie, które pozwolą odbudować gospodarczy potencjał już po ustaniu zagrożenia" - poinformowano.

W skład Rady do spraw Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP wchodzą reprezentanci biznesu i środowiska naukowego. Rada ma być miejscem wymiany doświadczeń między środowiskiem naukowym - ekspertami z dziedziny gospodarki i zarządzania - a praktykami biznesu.

jp

Czytaj także

Premier: zrobię wszystko, by jak najłagodniej przeprowadzić Polskę przez czas perturbacji

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 00:39
- Kluczowym celem jest, aby polscy pracownicy przeszli przez kryzys bez utraty pracy i środków do życia, a polskie firmy - bez utraty płynności, biznesowego potencjału i wypracowanej pozycji w łańcuchach wartości - napisał premier Mateusz Morawiecki po zakończeniu posiedzenia gospodarczego sztabu kryzysowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Bardzo pomógł prezydent". Prezes KGHM o transporcie sprzętu medycznego z Chin do Polski

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2020 16:12
- Zaangażowanie dyplomatyczne prezydenta Andrzeja Dudy bardzo pomogło w zorganizowaniu transportu sprzętu medycznego z Chin do Polski - powiedział w Polskim Radiu 24 Marcin Chludziński, prezes KGHM Polska Miedź.
rozwiń zwiń