more_horiz
Wiadomości

Był objęty kwarantanną i zorganizował imprezę. Policja wszczęła postępowanie

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2020 15:18
32-letni mieszkaniec powiatu monieckiego w woj. podlaskim podczas obowiązującej go kwarantanny zorganizował w domu imprezę. Jak podała podlaska policja, decyzją służb sanitarnych siedem osób zostało objętych kwarantanną po tym zdarzeniu.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Lukasz Solski/East News

Policja z Moniek we wtorek wieczorem otrzymała informację o hucznej imprezie trwającej u 32-latka objętego kwarantanną. Zgłaszający dodał, że bawi się na niej kilka osób.

PAP policja kontrola 1200.jpg
Zmiany w sposobie kontroli osób poddanych kwarantannie. Rzecznik policji wyjaśnia

Na policję zadzwoniła także żona jednego z mężczyzn, który uczestniczył w imprezie. Kobieta dodała, że mąż wrócił z imprezy zorganizowanej przez mężczyznę objętego kwarantanną, a ona teraz boi się o zdrowie swoje i dziecka.

Siedem osób objętych kwarantanną

kwarantanna 1200 free.jpg
By oszukać policję, udawał kobietę objętą kwarantanną. "To nie primaaprilisowy żart"

"Funkcjonariusze, wyposażeni w specjalne kombinezony ochronne, błyskawicznie pojechali na miejsce zdarzenia. Jak się okazało, w jednym z domów na terenie powiatu monieckiego mężczyzna objęty kwarantanną, zorganizował imprezę dla kilku osób" - poinformowała w komunikacie podlaska policja.

>>>[CZYTAJ TAKŻE] "To już nie jest czas na pouczanie". Będzie więcej patroli policji i surowe kary

Decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mońkach 7 osób zostało objętych kwarantanną, w tym dziecko. Policja wszczęła w tej sprawie postępowanie wyjaśniające.

bb

Zobacz także

Zobacz także