more_horiz
Wiadomości

Zaskakujące słowa posła KO. "Rafał Trzaskowski boi się konfrontacji, jest tchórzem"

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2020 11:20
Zaskakujące słowa członka sztabu wyborczego kandydata KO na prezydenta. - Rafał Trzaskowski boi się konfrontacji, jest tchórzem - powiedział w TVN24 Adam Szłapka, były rzecznik sztabu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.
Zaskakujące słowa Adam Szłapki, członka sztabu wyborczego Rafała Trzaskowskiego
Zaskakujące słowa Adam Szłapki, członka sztabu wyborczego Rafała TrzaskowskiegoFoto: PAP/Tytus Żmijewski

W trakcie rozmowy w TVN24, członek sztabu Trzaskowskiego odniósł się m.in. do debaty, która miała zostać zorganizowana wspólnie przez TVN24, WP, Onet oraz Wirtualną Polskę. W tej debacie Andrzej Duda nie weźmie udziału. 

– Rafał Trzaskowski, wiemy, że boi się konfrontacji, jest tchórzem, nie przyszedł na debatę dzisiaj. Po prostu boi się, że zostanie zapytany o pomoc frankowiczom, o kwotę wolną, o Pawłowicz, o Banasia – argumentował Szłapka.

Poseł KO nie zorientował się jednak, że chcąc skrytykować prezydenta... całkowicie pomylił osoby.

collage shrt 1200.jpg
Tak wygląda "bezpartyjność" Hołowni. Trzaskowski "kupuje" wszystkie jego postulaty

Do samej wpadki odniósł się także szef sztabu wyborczego Andrzeja Dudy - Adam Bielan. Wpadkę Szłapki skomentował: "Panie Rafale, Pan się nie boi. Czekamy na Pana w poniedziałek. Proszę udowodnić, że Pańscy sztabowcy nie mają racji i nie jest Pan tchórzem".

Czytaj także:

Debata na uczciwych zasadach

duda1200papp.jpg
Prezydent: mam nadzieję, że będziemy mieli normalną debatę organizowaną przez wszystkie telewizje

Prezydent Andrzej Duda podkreślił, że weźmie udział w debacie, która odbędzie się "na uczciwych zasadach ustalonych ze wszystkimi". – Okazuje się, że pan Trzaskowski chce sobie organizować debatę pod ochroną zagranicznych mediów. Ja się na to nie zgadzam. Dlaczego polskie media mają być gorzej traktowane? Dlaczego ma być gorzej traktowany Polsat, dlaczego ma być gorzej traktowana TVP? - mówił kandydat PiS na wiecu wyborczym w Złotowie.

W poniedziałek 6 lipca w miejscowości Końskie, zapowiedziana została debata kandydatów w wyborach prezydenckich, organizowana przez Telewizję Polską. Stacja podkreśla, że debata zostanie zorganizowana w całkowicie nowym formacie, gdzie pytania będą pochodziły od obywateli.

Twitter/AS

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem