COVID-19 w Kancelarii Prezydenta. Sekretarz stanu zakażony koronawirusem

Adam Kwiatkowski oświadczył na Twitterze, że jest zakażony koronawirusem. "Czuję się dobrze. Proszę o uszanowanie mojej rodziny i mnie, szczególnie w najbliższym czasie" - napisał sekretarz stanu w KPRP.

2020-08-28, 12:05

COVID-19 w Kancelarii Prezydenta. Sekretarz stanu zakażony koronawirusem
Pałac Prezydencki w Warszawie. Foto: Shutterstock/WDG Photo

Jak napisał, po powrocie z wakacji pojawiły się u niego symptomy zakażenia i dlatego przed powrotem do pracy poddał się testowi. Wynik jest pozytywny.

Jak zaznaczył, "nie miał i nie ma kontaktu osobistego z żadnym ze współpracowników KPRP. Polityk zapowiedział, że będzie informował o stanie swojego zdrowia. 

Czytaj więcej:

Powiązany Artykuł

eastnews andrzej dera 1200.jpg
Prezydencki minister miał kontakt z zakażonym senatorem. Jest na "autokwarantannie"

Ministerstwo Zdrowia podało w piątek, że badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 791 osób. Łącznie od początku epidemii potwierdzono obecność koronawirusa u 65 tys. 480 osób. Zmarło 2 tys. 18 osób zakażonych, a 44 tys.785 osób wyzdrowiało. 

REKLAMA

ms, PAP, IAR

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej