X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Premier: solidarność mamy nie tylko w sercu, ale i w naszych działaniach

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2020 14:30
- Ostatnich pięć lat naszych rządów pokazało, że solidarność mamy nie tylko w sercu, ale i w naszych działaniach. Solidarność wtedy i dzisiaj jest w naszych sercach, solidarność to drugie imię Polski, to również nasza przyszłość - powiedział w Zabrzu premier Mateusz Morawiecki.
Mateusz Morawiecki w Zabrzu
Mateusz Morawiecki w ZabrzuFoto: Twitter/Kancelaria Premiera/Krystian Maj
  • Szef rządu wziął udział w Nadzwyczajnej Sesji Walnego Zebrania Delegatów Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ "Solidarność" w Zabrzu
  • W swoim wystąpienia podkreślił, że dla niego "Solidarność" to nie tylko przeżycie najważniejsze w jego życiu, ale jednocześnie kierunek strategii działania państwa
  • - Solidarność to drugie imię Polski, to również nasza przyszłość - powiedział Mateusz Morawiecki

Premier podkreślał, że solidarność to drugie imię Polski oraz nasza przyszłość. - Także lekcja, ale lekcja nie tylko z historii, to także lekcja na przyszłość, po to, żeby całe nasze kochane państwo, nasz kraj, Polska, żył w możliwie najlepiej zbudowanym spokoju społecznym, pokoju społecznym, uczciwości, w prawdzie, sprawiedliwości i szybkim rozwoju gospodarczym - mówił szef rządu.

- Takim rozwoju, którego owoce wzrostu są równo i równiej dzielone, sprawiedliwiej - dodał.

Wiktor Skworc Katowice 1200 pap.jpg
Abp Skworc o powstaniu Solidarności: przypomniała, że człowiek to istota mająca prawo mieć prawa

"Solidarność wyznacznikiem naszego działania"

Morawiecki wyraził przekonanie, że ostatnie pięć lat rządów PiS pokazało, że "solidarność mamy nie tylko w sercu, ale i w naszych działaniach". - Dzisiaj chciałem jeszcze raz wszystkim weteranom Solidarności podziękować, ale też obiecać, powiedzieć wyraźnie i głośno, tutaj stąd, z tej hali w Zabrzu, że jest to dla nas wyznacznik naszego działania, jest to sens na pewno mojego życia - zapewnił.

Premier wskazał, że rządowi udało się zwalczyć zmorę III RP - bezrobocie. - Dzisiaj jesteśmy krajem o jednym z najniższych poziomów bezrobocia na świecie - zauważył.

Czytaj także:

- Solidarność wtedy i dzisiaj jest w naszych sercach i solidarność to drugie imię Polski, to również nasza przyszłość - dodał na zakończenie wystąpienia premier. 

ks

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Tu objawił się barbarzyński zamysł Niemców". W Wieluniu premier uczcił rocznicę wybuchu II wojny światowej

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2020 05:35
Tu objawił się barbarzyński zamysł Niemców - ludobójstwo i eksterminacja - powiedział premier Mateusz Morawiecki we wtorek w Wieluniu podczas obchodów 81. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Facebook nie zastąpi wam przyjaciół". Premier o wartości tradycyjnej edukacji szkolnej

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2020 10:18
- Facebook nie zastąpi wam przyjaciół w szkole, a Google nie zastąpi nauczycieli - mówił we wtorek do uczniów premier Mateusz Morawiecki podczas inauguracji roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Dalikowie (woj. łódzkie). Szef rządu podkreślał, że trzeba szanować tradycyjny model edukacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rekonstrukcja rządu. Szef KPRM podał prawdopodobny termin

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2020 10:32
- Przygotowujemy się do rekonstrukcji rządu na przełomie września i października, nic mi nie wiadomo o zmniejszeniu liczby koalicjantów o Solidarną Polskę - stwierdził szef kancelarii premiera Michał Dworczyk w rozmowie z Radiem Plus, którą opublikował we wtorek "Super Express".
rozwiń zwiń