X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jaki będzie kształt rządu po rekonstrukcji? Dziś spotkanie kierownictwa PiS

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2020 04:57
Przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie odbędzie się dziś narada kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości. Temat - jak będzie wyglądał rząd po rekonstrukcji. Już teraz wiadomo, że najpewniej funkcję wicepremiera obejmie prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Szef rządu, premier Mateusz Morawiecki
Szef rządu, premier Mateusz MorawieckiFoto: Mateusz Jagielski/East News

Politycy Prawa i Sprawiedliwości zapowiadali również, że liczba ministerstw zostanie ograniczona. Efektem ostatnich ustaleń PiS z koalicjantami jest to, że Solidarna Polska i Porozumienie otrzymają po jednym resorcie.

pjk pap arch 1200 .jpg
"To forma uspokojenia sytuacji". Politolog o możliwym wejściu szefa PiS do rządu

Posłuchaj
00:44 rzad - spotkanie - surowka - spec .mp3 Dziś kolejne spotkanie kierownictwa PiS w sprawie składu rządu - relacja Karola Surówki (IAR)

 

Prawdopodobne wejście do Rady Ministrów szefa PiS

Wszystko wskazuje na to, że do rządu - w randze wicepremiera - wejście Jarosław Kaczyński - powiedział na antenie TVP rzecznik rządu Piotr Müller. Jak dodał, "specjalny komitet, który miałby powstać, również usprawni funkcjonowanie jednego z najważniejszych obszarów".

Szczegóły rekonstrukcji rządu mają zostać zatwierdzone w najbliższych tygodniach.

Czytaj także: 

mbl

Czytaj także

Cywiński: gdyby nie koalicja z PiS, Solidarna Polska i Porozumienie mogłyby zniknąć ze sceny politycznej

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2020 11:08
- "Czapka z norek" może podzielić Zjednoczoną Prawicę. Wydaje się, że nie jest ona tak zjednoczona, jak mogłoby się wydawać - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Cywiński ("Sieci"). Gośćmi audycji byli również Dawid Wildstein (TVP) oraz Łukasz Jankowski (Radio Wnet).
rozwiń zwiń

Czytaj także

"To forma uspokojenia sytuacji". Politolog o możliwym wejściu szefa PiS do rządu

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2020 16:42
- Myślę, że to jest krok, który ma pokazać wszystkim frondystom, że jest ktoś, kto jest umocowany, kto faktycznie tym wszystkim rządzi i wszystko kontroluje - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Andrzej Gil, politolog z KUL, w komentarzu do możliwego wejścia Jarosława Kaczyńskiego w skład Rady Ministrów. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dobrze się skończyło". Marek Król o podpisaniu przez liderów Zjednoczonej Prawicy porozumienia koalicyjnego

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2020 17:39
- Koalicjanci Prawa i Sprawiedliwości nie byliby w stanie przejść przez przedterminowe wybory z sukcesem, a mam na myśli przekroczenie progu 5 procent poparcia. Ani Porozumienie, ani Solidarna Polska takich szans nie miały i w takiej sytuacji obie partie musiały ustąpić - powiedział w Polskim Radiu 24 Marek Król, publicysta "Sieci". 
rozwiń zwiń