X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Rzucił racą i podpalił mieszkanie podczas Marszu Niepodległości. Policja publikuje zdjęcia

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 12:29
Komenda Stołeczna Policji poszukuje sprawców podpalenia jednego z warszawskich mieszkań. Do zdarzenia doszło w środę podczas Marszu Niepodległości. 
Wizerunki podejrzanych  o podpalenie jednego z warszawskich mieszkań
Wizerunki podejrzanych o podpalenie jednego z warszawskich mieszkańFoto: KSP

Na swojej stronie internetowej funkcjonariusze ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego opublikowali wizerunki poszukiwanych mężczyzn.

policja 1200 (1).jpg
"Kilkudziesięciu rannych policjantów, zatrzymania, zabezpieczona broń". KSP o zamieszkach w Warszawie

"Policjanci prowadzą postępowanie dotyczące podpalenia mieszkania, do którego doszło na skutek rzuconej racy. Wizerunki osób mających związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery" – czytamy na stronie internetowej śródmiejskiej Komendy Rejonowej Policji.

Policja zabezpieczyła nagranie z monitoringu, na którym zarejestrowano podejrzanych. Widać na nim zamaskowanego mężczyznę, który z Mostu Poniatowskiego rzuca racą, trafiając w okno jednego z warszawskich mieszkań.

Niespokojnie na Marszu Niepodległości

Podczas środowego marszu doszło do zamieszek. Jak poinformował rzecznik KSP nadkom. Sylwester Marczak, w związku z 40 zdarzeniami o charakterze przestępstw, m.in. naruszeniu nietykalności cielesnej, znieważeniu policjanta, kradzieży, zabezpieczeniu narkotyków zatrzymano do tej pory 36 osób.

Każdego, kto rozpoznaje sprawców, policja prosi o kontakt pod numerem +48 47 723-61-27, +48 47 723-79-40 albo w formie elektronicznej, pisząc na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl.


(TVP Info/Policja/kmp)

Czytaj także

Marlena Maląg: nie może być zgody na przejawy chuligaństwa

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 08:45
- Powinniśmy uczyć młode pokolenie, jak szanować wolność i tego, że zawsze trzeba o nią dbać. Nie może być też zgody na przejawy chuligaństwa, na to, żebyśmy w tak wyjątkowym dla Polaków dniu zachowywali się w ten sposób  - powiedziała w Programie 1 Polskiego Radia minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg. Odniosła się w ten sposób do zdarzeń, które miały miejsce wczoraj w trakcie Marszu Niepodległości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Jabłoński: Ruch Narodowy nie skorzystał z szansy pozbycia się gęby zadymiarzy

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 10:45
- Ruch Narodowy, który ciągle jest wiązany z organizowaniem jakichś zadym, miał okazję pokazać wyższy poziom odpowiedzialności, nie skorzystał z tej szansy - powiedział prof. Arkadiusz Jabłoński, socjolog z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. - Z drugiej strony mieliśmy do czynienia z daleko idącą dysproporcją w działaniach policji w porównaniu do tego, co działo się podczas protestów związanych ze Strajkiem Kobiet - dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawski ratusz: w zamieszkach największe straty poniosła infrastruktura drogowa

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 10:47
- W wyniku zamieszek 11 listopada największe straty zanotowano w infrastrukturze drogowej - poinformowała w czwartek rzecznik stołecznego ratusza Karolina Gałecka.
rozwiń zwiń