X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Działalność przedszkoli w czasie ferii. Rzecznik MEiN uspokaja

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2020 04:41
Przedszkola będą działały w czasie ferii. Uczniowie rozpoczną 4 stycznia zimową przerwę od nauki. Wolne nie dotyczy jednak przedszkolaków - zaznacza rzecznik Ministerstwa Edukacji i Nauki Anna Ostrowska.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Inna Reznik

- Ferie dla uczniów to czas wolny od zajęć dydaktycznych oraz wychowawczych i opiekuńczych - mówi Anna Ostrowska. - Inaczej jest z przedszkolami. To tak zwane "placówki nieferyjne", które nie mają przerwy zimowej i w czasie ferii pracują normalnie - wyjaśnia rzecznik.

Przemysław Czarnek 1200 EN.jpg
"Nadzór pedagogiczny i ochrona dzieci". Resort edukacji i nauki podał priorytety na 2021 r.

Ferie odbędą się dla wszystkich w jednym terminie i potrwają do 17 stycznia. Po świętach zaczną obowiązywać nowe ograniczenia, które mają zapobiec trzeciej fali pandemii koronawirusa. Do końca ferii będzie obowiązywał zakaz poruszania się dzieci i młodzieży do 16. roku życia bez opieki dorosłych w godzinach od 8.00 do 16.00.

Posłuchaj
00:13 10817137_1.mp3 Przedszkola działają w czasie ferii (IAR)

 

pkr

Czytaj także

"Nauczanie zdalne nigdy nie zastąpi stacjonarnego". Szef MEiN za szybkim powrotem uczniów do szkół

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2020 16:22
- Nauczanie zdalne nigdy nie zastąpi nauczania stacjonarnego, dlatego podstawową troską MEiN i rządu jest jak najszybszy powrót uczniów do szkół - przekonywał w piątek szef resortu edukacji Przemysław Czarnek podczas posiedzenia sejmowej komisji edukacji, nauki i młodzieży.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kiedy wszyscy chętni nauczyciele zostaną zaszczepieni? Przemysław Czarnek podał termin

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2020 22:30
- Mam nadzieję, że luty, marzec to będzie czas, gdy wszyscy nauczyciele, którzy będą chcieli się zaszczepić przeciwko COVID-19 będą zaszczepieni - powiedział minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Przypomniał, że jeśli chodzi o szczepienia nauczyciele są w tzw. pierwszej grupie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Możliwy powrót uczniów do szkół po feriach. Szef MEiN: mamy opracowanych kilka wariantów

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2020 09:58
120 tys. nauczycieli wyraziło chęć przebadania się na obecność koronawirusa przed powrotem do szkół klas I-III - poinformował minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Dodał, że powrót dzieci z tych klas do szkół jest możliwy po feriach, jeżeli pozwoli na to sytuacja pandemiczna.
rozwiń zwiń