more_horiz
Wiadomości

Cezary Pazura jednym z ambasadorów kampanii #SzczepimySię

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2020 21:28
Aktor Cezary Pazura będzie zachęcał do szczepienia się na COVID-19. Jak poinformował we wpisie w mediach społecznościowych, został ambasadorem kampanii #SzczepimySię. - Warto się szczepić przeciw COVID-19 dla siebie i innych. Wkrótce usłyszycie mnie w kampanii #SzczepimySię - napisał w relacji na Instagramie Cezary Pazura.
Cezary Pazura
Cezary PazuraFoto: Grzegorz Śledź/Polskie Radio

Jak podało Centrum Informacyjne Rządu, na początku stycznia Cezary Pazura wystąpi w spotach reklamowych. "To właśnie w nich znany aktor będzie zachęcał Polaków do szczepień oraz wskaże, gdzie szukać wiarygodnych źródeł informacji na ich temat" - napisano w komunikacie.

Od 29 grudnia w radiu można usłyszeć spoty czytane przez profesjonalnych lektorów, które były inspirowane kampanią telewizyjną z udziałem aktorów - ojca i syna, Stanisława i Mateusza Banasiuków.

en szczepionka 663.jpg
Jak się zaszczepić na koronawirusa? Sprawdź, kiedy możesz się zgłosić i jak wygląda procedura

Specjalna infolinia

Wraz ze spotami wizerunkowymi wystartowała również kampania billboardowa dotycząca Narodowego Programu Szczepień. Kilkaset billboardów zawiśnie w całej Polsce. Kampania ta będzie wsparta komunikacją cyfrową - ekranami LED, na których znajdą się animacje informacyjne.

Przypomniano, że kampanii wizerunkowej towarzyszą działania informacyjne, m.in. Kancelaria Premiera uruchomiła stronę internetową gov.pl/szczepimysie, gdzie znajdują się kompleksowe i sprawdzone informacje na temat szczepionki. Dla obywateli przeznaczona jest również bezpłatna, całodobowa infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, dostępna pod numerem 989.

Czytaj także:

Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19 zakłada, że przed akcją szczepienia wszystkich Polaków, szczepieni są m.in. pracownicy służb medycznych, czyli tzw. grupy "zero". Pierwsze szczepienia wykonano w niedzielę 27 grudnia.

pkr

Ekstraklasa

27 maja 2023

Zobacz także

Zobacz także