X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

#SzczepimySię jako noworoczne postanowienie. Prozdrowotna akcja rządu

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021 20:05
Premier Mateusz Morawiecki zachęca rodaków, żeby jednym z ich noworocznych postanowień było zaszczepienie się. Do akcji dołączyli również inni politycy. "Pamiętaj, że dzięki Tobie i Twojej decyzji o zaszczepieniu się przeciw COVID-19, szybciej powrócimy do normalności" - czytamy w komunikacie Centrum Informacyjnego Rządu.
Szczepienia personelu medycznego i administracyjnego
Szczepienia personelu medycznego i administracyjnegoFoto: PAP/Adam Warżawa

en szczepionka 663.jpg
Jak się zaszczepić na koronawirusa? Sprawdź, kiedy możesz się zgłosić i jak wygląda procedura

W pierwszym dniu nowego roku Mateusz Morawiecki zadeklarował, że w 2021 r. zaszczepi się przeciwko COVID-19. Premier zachęca do tego resztę Polaków. Do akcji dołączyli również inni politycy, m.in. rzecznik rządu Piotr Müller i szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.

🇵🇱📝🎉💉 #SzczepimySię

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Piątek, 1 stycznia 2021

Obecnie trwają szczepienia grupy "zero", czyli osób, które są na pierwszej linii frontu w walce z COVID-19. Rząd informuje, że w styczniu ruszą też zapisy dla grupy pierwszej. Zaszczepić się będą mogli wtedy: pensjonariusze domów pomocy społecznej oraz zakładów opiekuńczo-leczniczych, pielęgnacyjno-opiekuńczych i innych miejsc stacjonarnego pobytu, osoby powyżej 60. roku życia w kolejności od najstarszych, służby mundurowe, w tym Wojsko Polskie oraz nauczyciele.

Czytaj także:

  Rząd zachęca do wzięcia udziału w akcji #SzczepimySię. "Pamiętaj, że dzięki Tobie i Twojej decyzji o zaszczepieniu się przeciw COVID-19, szybciej powrócimy do normalności. Dlatego dołącz do akcji i spraw, żeby nadchodzący 2021 rok był po prostu lepszy" - możemy przeczytać na stronie rządu.

  Szczepionki przeciwko COVID-19 są opracowywane zgodnie z tymi samymi wymogami dotyczącymi jakości, bezpieczeństwa i skuteczności, jak w przypadku innych produktów leczniczych (opr. Maria Samczuk/PAP)

  Szczegółowe informacje o Narodowym Programie Szczepień przeciw COVID-19, w tym o etapach szczepień, znajdziesz na stronie internetowej gov.pl/szczepimysie .

  dn, KPRM

  Czytaj także

  Szczepienia na COVID-19 w Polsce. Tak wygląda procedura krok po kroku

  Ostatnia aktualizacja: 29.12.2020 07:16
  Proces powszechnych szczepień rozpocznie się w pierwszym kwartale 2021 roku. Każdy dostanie e-zaproszenie, które będzie ważne przez 60 dni. Będą one generowane automatycznie w systemie P1 w transzach zgodnych z kolejnością szczepień.
  rozwiń zwiń

  Czytaj także

  "Namawiajmy do tego innych". Byli ministrowie zdrowia publicznie zaszczepili się przeciw COVID-19

  Ostatnia aktualizacja: 29.12.2020 18:30
  Byli ministrowie zdrowia Konstanty Radziwiłł i Marek Balicki zaszczepili się przeciwko COVID-19. Wydarzenie, które odbyło się na Stadionie Narodowym, transmitowano na antenie TVP Info.
  rozwiń zwiń

  Czytaj także

  Cezary Pazura jednym z ambasadorów kampanii #SzczepimySię

  Ostatnia aktualizacja: 30.12.2020 21:28
  Aktor Cezary Pazura będzie zachęcał do szczepienia się na COVID-19. Jak poinformował we wpisie w mediach społecznościowych, został ambasadorem kampanii #SzczepimySię. - Warto się szczepić przeciw COVID-19 dla siebie i innych. Wkrótce usłyszycie mnie w kampanii #SzczepimySię - napisał w relacji na Instagramie Cezary Pazura.
  rozwiń zwiń