X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Polskie Radio na drugim miejscu w rankingu najbardziej opiniotwórczych rozgłośni w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2021 18:32
Według raportu rocznego dotyczącego najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce w 2020 roku, przygotowanego przez Instytut Monitorowania Mediów, w kategorii "stacje radiowe" Polskie Radio zajęło drugie miejsce w rankingu, wyprzedzając m.in. Radio Zet, a ustępując jedynie rozgłośni RMF FM. Program 1, Polskie Radio 24 i Program 3 Polskiego Radia łącznie były cytowane 21 651 razy.
Polskie Radio pokonało w klasyfikacji opiniotwórczości m.in. Radio ZET i TOK FM
Polskie Radio pokonało w klasyfikacji opiniotwórczości m.in. Radio ZET i TOK FMFoto: Polskie Radio

radio umowa 1200.jpg
Współpraca ws. praktyk studenckich. Porozumienie Polskiego Radia i UKSW

Według raportu rocznego dotyczącego najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce w 2020 roku, przygotowanego przez Instytut Monitorowania Mediów IMM, w kategorii "stacje radiowe" najczęściej cytowany jako źródło przez inne media był Program 1 (9185 razy), PR 24 (7869 razy) oraz Program 3 (4197 razy) - łącznie 21 651 razy. Pod względem łącznej liczby cytowań Polskie Radio zajęło tym samym drugie miejsce w rankingu, ustępując jedynie RMF FM.

Częstotliwość cytowań

- Wysoka pozycja Polskiego Radia w raporcie IMM pokazuje, że jesteśmy źródłem wiarygodnych, ważnych i interesujących informacji. Ten dobry wynik to zasługa codziennej pracy całego radiowego zespołu, w tym naszych dziennikarzy, reporterów, wydawców i korespondentów - powiedziała Agnieszka Kamińska, prezes zarządu Polskiego Radia S.A.

Jak podaje Instytut Monitorowania Mediów IMM, analizę częstotliwości cytowań poszczególnych mediów przez inne media przeprowadzono na podstawie 548 295 przekazów pochodzących z monitoringu prasy, radia i telewizji, oraz portali internetowych, w których pojawiały się nazwy mediów prasowych, portali internetowych, stacji radiowych i telewizyjnych lub tytuły ich programów. Badanie dotyczy okresu 1 stycznia - 31 grudnia 2020 roku.


Polskie Radio pokonało w klasyfikacji opiniotwórczości m.in. Radio ZET i TOK FM Polskie Radio pokonało w klasyfikacji opiniotwórczości m.in. Radio ZET i TOK FM (opr. Polskie Radio)

pkur

Czytaj także

Polskie Radio. Jedna z najważniejszych instytucji odrodzonej Polski

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021 06:05
Zrodziło się z marzeń włoskiego konstruktora Guglielma Marconiego. Nazwane początkowo telegrafem bez drutu, w Polsce zaczęło nadawać 1 lutego 1925 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ochrona wolności słowa w internetowych serwisach. Znamy pełny projekt ustawy

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021 06:37
Powołanie Rady Wolności Słowa, reklamacje dotyczące blokowania treści lub profilu w mediach społecznościowych i możliwość nakładania wielomilionowych kar na te portale - to główne rozwiązania zapisane w projekcie ustawy o ochronie wolności słowa w internetowych serwisach społecznościowych. Polskie Radio zapoznało się z dwudziestostronicowym dokumentem Ministerstwa Sprawiedliwości, które 22 stycznia przekazało projekt do kancelarii premiera.
rozwiń zwiń