X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Rusza konkurs "Po pierwsze Rodzina!". Nawet 1,5 mln zł dotacji na realizację projektu

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2021 06:29
Już jutro (9.04) rozpocznie się nabór wniosków do konkursu "Po pierwsze Rodzina!" przeznaczonego dla organizacji pozarządowych. - Organizowany już po raz drugi konkurs ma na celu tworzenie przyjaznego otoczenia dla rodziny - podkreśla minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Glow Images/ East News

Minister wyjaśnia, że działania na rzecz rodzin są niezwykle potrzebne. Mają się przyczynić przede wszystkim do tego, by młodzi ludzie decydowali się na zawieranie małżeństw i by rodziły się dzieci.

Posłuchaj
00:12 11005732_2.mp3 Marlena Maląg: dobre działania dla rodzin są niezwykle potrzebne. Mają się przyczynić przede wszystkim do tego, by młodzi ludzie decydowali się na zawieranie małżeństw i by w tym małżeństwie rodziły się dzieci. (IAR)

 

Projekty dla rodzin

maląg free twitter 1200.jpg
Marlena Maląg ogłosiła drugą edycję konkursu "Po pierwsze Rodzina"

Konkurs adresowany jest między innymi do stowarzyszeń, fundacji, organizacji kościelnych, które prowadzą działania wspierające małżeństwa jako najlepsze środowisko opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci i przygotowujące młodych ludzi do radzenia sobie z wyzwaniami życia codziennego.

- Organizacje mogą ubiegać się o dotację w wysokości od 50 000 złotych do 1,5 mln złotych, a wniesienie wkładu własnego nie jest wymagane - wyjaśnia pełnomocnik rządu do spraw polityki demograficznej, Barbara Socha.

Posłuchaj
00:18 11005732_1.mp3 Barbara Socha: w najbliższy piątek zostanie uruchomiona specjalna strona internetowa, za pośrednictwem której będzie można składać wnioski - będziemy czekać na nie do końca kwietnia. (IAR)

 

Projekty będzie można składać do końca miesiąca na stronie internetowej, uruchomionej 9 kwietnia.

Link do generatora zbierającego wnioski zostanie opublikowany na stronie https://www.gov.pl/web/rodzina.

st

Czytaj także

Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów przedłużony. Do tej pory o pomoc poprosiło około 40 tys. osób

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2021 09:45
Resort rodziny i polityki społecznej przedłużył działanie Solidarnościowego Korpusu Wsparcia Seniorów do końca roku. Jak zaznaczyła minister Marlena Maląg, osoby starsze, które pozostają w domu ze względu na szczególną sytuację pandemiczną, wciąż mogą zgłaszać prośby o pomoc, dzwoniąc pod bezpłatny numer telefonu 22 505 11 11.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Strefa rodzica". Internetowe społeczności dla rodziców

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2021 15:23
Ludzie z natury potrzebują towarzystwa oraz wsparcia innych osób. Jest to widoczne zwłaszcza teraz, kiedy z powodu pandemii możliwości te są ograniczone. Obecne czasy to także powód przeniesienia naszej znacznej aktywności do sieci.  W strefie internetowej odbywają się także konferencje dla rodziców, o których opowiedzieli Sylwia Włodarska, organizatorka spotkań online, Agnieszka Stein, psycholog oraz Adrian Borowik, prezes fundacji dla rodzin i osób ze spektrum autyzmu.
rozwiń zwiń