X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Przypominamy: w 11 województwach najmłodsi wracają do nauki w trybie hybrydowym

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2021 03:38
Od dziś uczniowie w klasach od 1-3 z 11 województw będą się uczyli w trybie hybrydowym. To znaczy, że połowa uczniów danej szkoły będzie miała zajęcia stacjonarnie, a reszta zdalnie.
W 11 województwach poluzowanie obostrzeń pozwoli na powrót części dzieci do szkół
W 11 województwach poluzowanie obostrzeń pozwoli na powrót części dzieci do szkółFoto: AL/ FORUM

Sutkowski.jpg
"Trend jest stały i trzecia fala opada". Dr Michał Sutkowski o sytuacji epidemicznej

Posłuchaj
00:50 szkoly - hybrydy - spec .mp3 Od dziś uczniowie w klasach od 1-3 z 11 województw będą się uczyli w trybie hybrydowym - relacja Katarzyny Ingram (IAR)

Jak mówił minister zdrowia Adam Niedzielski, poluzowania obostrzeń nie będzie w pięciu województwach. - Województwo śląskie, dolnośląskie, wielkopolskie, łódzkie i opolskie to w tych województwach utrzymujemy obowiązujące dotychczas obostrzenia - mówił minister. Tam w kwestii nauki zdalnej nic się nie zmieni.

Czytaj także: 

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek na antenie Polskiego Radia 24 powiedział, że jeżeli tendencja spadkowa dotycząca liczby nowych zakażeń będzie się utrzymywała, to jest szansa na powrót do szkół kolejnych roczników. - Maj jest tym miesiącem, w którym wszyscy mają szansę wrócić do nauki stacjonarnej, jeśli ta dynamika spadkowa, taka jaką obserwujemy od kilkunastu dni utrzyma się przez kolejne dni, to takie szanse są - wyjaśniał minister.

Przemysław Czarnek zapowiedział, że pod koniec kwietnia należy spodziewać się kolejnych decyzji dotyczących nauki. Obecne rozwiązania w kwestii szkół obowiązują do 2 maja.


mbl

Czytaj także

Nowy Polski Ład już 8 maja? Szef komitetu wykonawczego PiS wyjaśnia

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2021 07:59
- Nie wykluczam, że program będzie zaprezentowany w najbliższym czasie, ale wszystko zależy od sytuacji pandemicznej - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia szef Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Sobolewski, nawiązując do daty przedstawienia Nowego Ładu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Przestrzegałbym przed zbyt dużym entuzjazmem". Prof. Gujski o sytuacji epidemicznej w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2021 19:15
- W szpitalach, także na oddziałach intensywnej terapii, mamy bardzo niekorzystną sytuację, jest zajętych wiele stanowisk. To jeszcze nie jest moment, kiedy możemy ogłaszać zwycięstwo - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Mariusz Gujski (Warszawski Uniwersytet Medyczny).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Zuber: współczuję każdemu rządowi, który musi teraz podejmować decyzje dot. restrykcji

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2021 22:02
- Specjaliści zajmujący się tymi kwestiami nie są zgodni co do tego, czy należy odmrażać gospodarkę, czy nie. W tym wszystkim jest rząd, który musi podejmować decyzje. Na szali jest życie i zdrowie. To jest największy dramat tego wszystkiego - mówił w Polskim Radiu 24 Marek Zuber, ekonomista.
rozwiń zwiń