X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Czas to miłość". Przed Świątynią Opatrzności Bożej można oglądać wystawę o kard. Wyszyńskim

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2021 14:11
Do 6 września przed Świątynią Opatrzności Bożej można oglądać plenerową wystawę "Czas to miłość" poświęconą kard. Stefanowi Wyszyńskiemu - poinformowało biuro prasowe archidiecezji warszawskiej.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Ekspozycja "Czas to miłość" została przygotowana przez zespół Muzeum Mt 5,14 i zawiera refleksje Prymasa Tysiąclecia dotyczące miłości, jego archiwalne zdjęcia i ważne momenty z biografii - czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej archidiecezji.

Kliknij w obrazek i zobacz serwis specjalny o Stefanie Wyszyńskim:

src=" //static.prsa.pl/088413d8-08f2-4a9e-9043-012e66fb0d02.file"

Jego autorzy podkreślili, że wystawa pokazuje kard. Wyszyńskiego przede wszystkim jako człowieka, który niezależnie od okoliczności zawsze kierował się w swoim życiu miłością. "Wobec siebie samego, wobec współpracowników, wobec wiernych Kościoła, a nawet wobec wrogów – zawsze stosował zasadę przebaczenia i miłości" - zaznaczyli.

Prymas Wyszyński 1200.jpg
Polacy żegnają Prymasa Tysiąclecia. Pogrzeb Stefana Wyszyńskiego

Poinformowali, że wystawa składa się z ośmiu plansz, na których znalazły się refleksje Prymasa Tysiąclecia dotyczące miłości, "które można potraktować, jako życiowe drogowskazy".

Czytaj także:

Wystawa przed Świątynią Opatrzności Bożej do 6 września

"Wybór cytatów, ze względu na ich obfitość, nie był łatwy, ale zdecydowaliśmy się przypomnieć takie, które także dziś mogą pomóc nam dobrze przeżyć życie" - wyjaśnili organizatorzy wystawy.

Ekspozycję przed Świątynią Opatrzności Bożej można oglądać do 6 września. Wcześniej wystawa była prezentowana na Krakowskim Przedmieściu.

Beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego odbędzie się 12 września w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

koz

Czytaj także

Piknik, spacer po Warszawie, msza, wystawy. Obchody 120. rocznicy urodzin Prymasa Tysiąclecia

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2021 04:45
Dziś mija 120. rocznica urodzin kardynała Stefana Wyszyńskiego. Rocznica urodzin i beatyfikacja Prymasa Tysiąclecia zaplanowana na 12 września to okazje do przypomnienia jego bogatego dziedzictwa.
rozwiń zwiń