X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Polskie Radio na pierwszym miejscu w rankingu opiniotwórczych nadawców radiowych

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2021 15:53
Zgodnie z rankingiem przygotowanym przez Instytut Monitorowania Mediów Polskie Radio zajęło pierwsze miejsce w zestawieniu najbardziej opiniotwórczych mediów wśród nadawców radiowych. Łącznie w lipcu powoływano się na anteny publicznego nadawcy aż 2570 razy. 
Zgodnie z rankingiem przygotowanym przez Instytut Monitorowania Mediów Polskie Radio zajęło pierwsze miejsce w zestawieniu najbardziej opiniotwórczych mediów wśród nadawców radiowych
Zgodnie z rankingiem przygotowanym przez Instytut Monitorowania Mediów Polskie Radio zajęło pierwsze miejsce w zestawieniu najbardziej opiniotwórczych mediów wśród nadawców radiowychFoto: Polskie Radio

Według najnowszego raportu IMM "Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce" Polskie Radio w lipcu br. było najczęściej cytowanym nadawcą radiowym. Obecny wynik 2570 cytowań to niemal dwa razy więcej w porównaniu z czerwcem br.

Program 1 Polskiego Radia w zestawieniu obejmującym łącznie telewizję, prasę, radio i portale internetowe zajął w lipcu br. 13. pozycję, tym samym awansował o dziewięć oczek w stosunku do czerwca. Inne media powoływały się na wywiad redakcji Jedynki z ministrem edukacji i nauki Przemysławem Czarnkiem, który komentował planowane zmiany w programie nauczania obejmujące obligatoryjny wybór między religią a etyką.

Awans Polskiego Radia 24

Duży skok zanotowało również Polskie Radio 24, które w rankingu ogólnym wspięło się o 10 oczek. Redakcja gościła na antenie m.in. Michała Dworczyka, szefa KPRM, który informował o planowanej odsprzedaży szczepionek przeciwko COVID-19 innym krajom w Europie.

Czytaj także:

Tym samym zarówno Polskie Radio 24, jak i Program 1 podwoiły w lipcu br. liczbę cytowań w porównaniu z poprzednim miesiącem.

***

Polskie Radio jest największym publicznym nadawcą radiowym w Polsce. Emituje autorskie audycje muzyczne, programy publicystyczne, popularnonaukowe, edukacyjne, społeczne, rozrywkowe, familijne, religijne oraz słuchowiska i reportaże. Ma pięć ogólnopolskich programów: Jedynkę, Dwójkę, Trójkę, Polskie Radio 24 oraz Polskie Radio dla Zagranicy, a przez internet, aplikacje i w systemie DAB+ nadaje: Czwórkę, Polskie Radio Dzieciom, Polskie Radio Chopin i Polskie Radio Kierowców. Portal PolskieRadio.pl publikuje codziennie najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata oraz udostępnia unikatowe serwisy specjalne, materiały archiwalne i multimedia.

as

Czytaj także

Prezes Polskiego Radia: będziemy bogato relacjonować zmagania paraolimpijczyków

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2021 16:56
- Będziemy bogato relacjonować zmagania naszych paraolimpijczyków w Tokio. To są nasi herosi, nasi bohaterowie - mówiła prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Mały roznosiciel nadziei". Słuchowisko Polskiego Radia o najmłodszych bohaterach Powstania Warszawskiego

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2021 15:48
"Mały roznosiciel nadziei" to tytuł słuchowiska, które powstaje w ramach kampanii BohaterON - włącz historię!. To opowieść o najmłodszych bohaterach Powstania Warszawskiego, którzy tworzyli Harcerską Pocztę Polową.
rozwiń zwiń