X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Dziś posiedzenie Rady Doradców Politycznych przy premierze. Znamy tematykę spotkania

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2021 15:54
Jak dowiedziała się Informacyjna Agencja Radiowa, wieczorem ma odbyć się posiedzenie Rady Doradców Politycznych przy premierze. Z nieoficjalnych ustaleń IAR wynika, że będzie ono dotyczyło m.in. sytuacji gospodarczej w Polsce i na świecie, zwłaszcza rosnących cen surowców. 
Premier Mateusz Morawiecki i Krzysztof Tchórzewski, pełniący obecnie funkcję przewodniczącego Rady Doradców Politycznych przy premierze
Premier Mateusz Morawiecki i Krzysztof Tchórzewski, pełniący obecnie funkcję przewodniczącego Rady Doradców Politycznych przy premierzeFoto: Andrzej Hulimka / Forum

Wśród poruszonych tematów ma się znaleźć również sprawa relacji z Unią Europejską po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie nadrzędności polskiej konstytucji nad prawem unijnym.

ZOBACZ TAKŻE
shutterstock pis free prawo i sprawiedliwość free 1200.jpg
Zakończyło się posiedzenie prezydium komitetu politycznego PiS. Dotyczyło ono rozmów z koalicjantami

W skład Rady wchodzi 21 osób. Jest ona organem pomocniczym Prezesa Rady Ministrów. Do jej zadań należy m.in. opracowywanie analiz, opinii i ekspertyz dotyczących sytuacji polityczno-ekonomicznej w Polsce. Przewodniczącym Rady jest poseł Krzysztof Tchórzewski.

ms

Czytaj także

Dwaj politycy Partii Republikańskiej wejdą do rządu. Adam Bielan podał nowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2021 10:33
- Dwaj politycy Partii Republikańskiej będą ministrami - Kamil Bortniczuk i Michał Cieślak. Jacek Żalek pozostanie wiceministrem - powiedział europoseł i prezes Partii Republikańskiej Adam Bielan. Dodał, że w poniedziałek wieczorem parlamentarzyści jego partii spotkają się z prezydentem Andrzejem Dudą.
rozwiń zwiń