more_horiz
Wiadomości

Siedlce: znaleziono zwłoki matki i dwóch synów. "Drzwi do mieszkania były zamknięte"

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2021 17:13
W kamienicy przy ul. Sienkiewicza w Siedlcach (Mazowieckie) znaleziono ciało trzech osób, 85-letniej kobiety i jej dwóch synów w wieku 62 i 51. - Drzwi były zamknięte wewnątrz, czyli nie były otwierane. Kto był w środku, musiał je zamknąć sam - poinformowała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Siedlcach Krystyna Gołąbek.
Siedlce: znaleziono zwłoki matki i synów. Na miejscu pracuje policja
Siedlce: znaleziono zwłoki matki i synów. Na miejscu pracuje policjaFoto: shutterstock.com/DarSzach

Ok. godz. 12 dyżurny miejscowej policji otrzymał informację od zgłaszającego, że sąsiedzi nie byli widziani od kilku dni. - Drzwi do mieszkania były zamknięte. Na miejsce została wysłana ekipa pogotowia i straż pożarna - powiedziała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Siedlcach.

- Strażacy otworzyli drzwi. Co jest istotne, drzwi były zamknięte wewnątrz, czyli nie były otwierane. Kto był w środku, musiał je zamknąć sam - zaznaczyła prokurator.

Siedlce: trzy ciała znalezione w mieszkaniu. "Oględziny nadal trwają"

Po wejściu do mieszkania śledczy znaleźli ciała trzech osób: 85-letniej kobiety i jej dwóch synów w wieku 62 i 51.

- Oględziny nadal trwają. Na razie nie ma okoliczności, które by świadczyły o tym, że do śmierci tych osób przyczyniło się zachowanie osób trzecich - podała.

Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora. - Ciała zostaną zabezpieczone i przewiezione do prosektorium, żeby ustalić przyczynę śmierci - dodała prokurator.

Czytaj także:

pb

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem