more_horiz
Wiadomości

Całodobowy przekaz z Ukrainy w streamingu portalu PolskieRadio24.pl

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2022 16:52
Portal PolskieRadio24.pl uruchomił całodobowy streaming audio-wideo w serwisie YouTube, w którym prezentowane są najświeższe i najważniejsze informacje dotyczące rosyjskiej inwazji zbrojnej na Ukrainę.
Inwazja Rosji na Ukrainę. Relacjonujemy na bieżąco najważniejsze wydarzenia.
Inwazja Rosji na Ukrainę. Relacjonujemy na bieżąco najważniejsze wydarzenia.Foto: PAP/Darek Delmanowicz/PAP/EPA/ALISA YAKUBOVYCH/PAP/EPA/SERGEY DOLZHENKO/PAP/EPA/MIKHAIL PALINCHAKCHAK

W streamingu zobaczyć można zarówno przekaz na żywo z kamer internetowych działających na terytorium Ukrainy, jak i dostępne w sieci zdjęcia oraz filmy z działań wojennych.

Przez cały czas na wyświetlanych paskach informacyjnych podawane są najważniejsze wiadomości i depesze agencyjne.

Ponadto, w warstwie dźwiękowej streamingu, nadawany jest sygnał Polskiego Radia 24, które bez reklam, całą dobę przekazuje najważniejsze informacje dotyczące inwazji Rosji na Ukrainę oraz prezentuje komentarze analityków i ekspertów. Streaming jest dostępny na kanale Polskie Radio 24 w serwisie YouTube.

Polskie Radio udostępniło też w swoich kanałach internetowych sygnał publicznego Ukraińskiego Radia. Dzięki temu przebywający w Polsce obywatele Ukrainy mogą słuchać programu radiowego w swoim języku.

Czytaj także:

Ukraińskiego Radia można słuchać za pośrednictwem playera www Polskiego Radia oraz na platformie moje.polskieradio.pl. W kolejnych dniach sygnał publicznego ukraińskiego nadawcy zostanie także dodany do aplikacji mobilnej "Polskie Radio".

Od ubiegłego tygodnia Program 1 Polskiego Radia nadaje serwisy informacyjne po ukraińsku. Kilkuminutowe aktualności w języku ukraińskim są emitowane dwa razy dziennie przez siedem dni w tygodniu tuż po "Aktualnościach Jedynki", o godz. 10.00 i 17.00 - na falach UKF oraz długich, na częstotliwości 225 kHz, które swoim zasięgiem obejmują terytorium Ukrainy i prawie całą Europę.

paw/

Zobacz także

Zobacz także