more_horiz
Wiadomości

Debaty w TVN bez polityków PiS. Bochenek: stacja jest aktywną stroną sporu politycznego

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2023 13:55
Rafał Bochenek poinformował na Twitterze, że PiS nie weźmie udziału w debatach organizowanych przez TVN. "Stacja ta jest aktywną stroną sporu politycznego na rzecz środowiska politycznego związanego z Donaldem Tuskiem" - napisał.
Rafał Bochenek napisał w mediach społecznościowych, że PiS nie weźmie udziału w debatach organizowanych przez TVN
Rafał Bochenek napisał w mediach społecznościowych, że PiS nie weźmie udziału w debatach organizowanych przez TVNFoto: Shutterstock/Have a nice day Photo&twitter.com/RafalBochenek

Stanowisko rzecznika PiS zostało przekazane w mediach społecznościowych w związku z planami organizacji debat wyborczych w TVN. 

Środowisko związane z Donaldem Tuskiem

Rafał Bochenek podkreślił, że "stacja ta udowodniła, że jest aktywną stroną sporu politycznego w Polsce, prowadząc de facto kampanię na rzecz środowiska politycznego związanego z Donaldem Tuskiem".

Rzecznik prasowy PiS napisał też, że "działalność TVN nie ma nic wspólnego z obiektywizmem i rzetelnością, nie mówiąc już o dziennikarstwie. TVN od lat angażuje się w politykę, przez co utracił wiarygodność".

Zobacz także na TVP Info: Rafał Bochenek o referendum: Zagłosujmy 4 x nie

Zobacz także na wPolityce.pl: Czego się boją? PO w zaskakujący sposób upamiętnia rocznicę wybuchu II wojny światowej. Ani słowa o Niemcach!

Czytaj także:

PAP/twitter.com/kg

Zobacz także

Zobacz także