more_horiz
Wiadomości

"Przede wszystkim zdrowia". Para prezydencka złożyła życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2021 11:05
Para prezydencka złożyła w czwartek życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta. - Niech wszystkie dni w roku będą dla Państwa radosne i pełne rodzinnego ciepła, a dobro, którym dzielą się Państwo z innymi, niech zawsze do Państwa powraca - podkreślił prezydent Andrzej Duda.
Para prezydencka Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda
Para prezydencka Agata Kornhauser-Duda i Andrzej DudaFoto: Grzegorz Jakubowski / KPRP / prezydent.pl

Para prezydencka opublikowała w czwartek na oficjalnej stronie prezydenta krótki film z życzeniami. - Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka składamy Państwu nasze najlepsze życzenia. Dziękujemy za to, że są Państwo wśród nas, że wspierają swoich najbliższych, że dzielą się swoją mądrością i życiowym doświadczeniem - stwierdził prezydent.

Czytaj także:
babcia 1200.jpg
Opowiedz mi babciu... czyli dlaczego warto gromadzić rodzinne wspomnienia

Pierwsza dama zaznaczyła, że "świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno: miłość babci i dziadka". - Nic nie jest w stanie zastąpić ciepła i serdeczności, jaką dziadkowie potrafią okazywać swoim wnukom. Są Państwo dla nich najlepszymi przyjaciółmi. Zawsze mają Państwo czas, by ich wysłuchać, a gdy trzeba, służyć pomocą i radą - powiedziała Agata Kornhauser-Duda.

- To wokół Państwa gromadzą się rodziny z okazji świąt i uroczystości. To Państwo przechowują rodzinne pamiątki i wspomnienia. To dzięki Państwu młodzi ludzie mogą odkrywać swoje korzenie - mówił prezydent.

Czytaj także:

"Babcie i dziadkowie są wielkim skarbem"

Nawiązał również do tego, że za nami bardzo trudny rok. - Koronawirus zmienił nasze życie i ograniczył nasze wzajemne kontakty, ale wyzwolił też olbrzymie pokłady ludzkiej życzliwości. Przekonaliśmy się, jak bardzo jesteśmy sobie nawzajem potrzebni, i doceniliśmy jeszcze bardziej, jak wielkim skarbem są babcie i dziadkowie - powiedział prezydent.

- W tym trudnym czasie życzymy Państwu przede wszystkim zdrowia. Niech zawsze otacza Państwa miłość i troska najbliższych - dodała Pierwsza Dama.

Czytaj także:
T309320.jpg
Babcia, która pomaga innym babciom. "Można szokować świat i być piękną"

- Proszę przyjąć nasze najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności. Niech wszystkie dni w roku będą dla Państwa radosne i pełne rodzinnego ciepła, a dobro, którym dzielą się Państwo na co dzień z innymi, niech zawsze do Państwa powraca - zakończył składanie życzeń prezydent.

Dzień Babci przypada w czwartek, 21 stycznia, a Dzień Dziadka - w piątek 22 stycznia.

jbt

Zobacz także

Zobacz także