more_horiz
Wiadomości

Tragedia w Radomsku. W mieszkaniu odnaleziono zwłoki matki i noworodka

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2021 18:07
W mieszkaniu w jednym z bloków w Radomsku (woj. łódzkie) odnaleziono zwłoki 36-letniej kobiety oraz noworodka. Śledztwo w sprawie śmierci matki i syna prowadzi miejscowa prokuratura i policja.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: shutterstock.com/OleksSH

Zwłoki 36-letniej kobiety oraz jej nowo narodzonego syna w mieszkaniu rodziny przy ulicy Pajdaka w Radomsku w poniedziałek po południu odnalazł mąż ofiary. O sprawie jako pierwszy poinformował lokalny portal Radomsko24.pl.

Czytaj także:
twitter michał woś free 1200.jpg
"Przerażający reportaż, a cierpienie nieletnich gigantyczne". Michał Woś reaguje ws. ośrodka w Renicach

Śledztwo ws. śmierci prowadzą funkcjonariusze z miejscowej policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Radomsku. Ze względu na dobro śledztwa oraz rodziny prokuratora i policja nie przekazują szczegółowych informacji na temat postępowania i okoliczności zdarzenia. Prokuratura zapewniła jedynie, że trwają czynności procesowe, m.in. przeprowadzono oględziny miejsca, w którym znajdowały się ciała, zabezpieczono ślady oraz zwłoki kobiety i noworodka, przesłuchiwani są świadkowie.

Przyczyna śmierci nie jest obecnie znana. Mają ją określić sekcje zwłok kobiety i dziecka, zaplanowane na środę. Jak podaje lokalny portal, zarówno kobieta, jak i noworodek nie mieli zewnętrznych, widocznych śladów obrażeń.

Według Radomsko24.pl kobieta osierociła trójkę dzieci.

Czytaj także:

jbt

Zobacz także

Zobacz także