more_horiz
Wiadomości

Poseł PiS trafił do szpitala w ciężkim stanie. "Doszło do zdarzenia drogowego"

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2022 14:54
 Starosta powiatu sierpeckiego Andrzej Cześnik potwierdził informację o wypadku samochodowym posła PiS Waldemara Olejniczaka.  - Na trasie S7 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem łosia. Kierujący samochodem osobowym w wyniku tego zdarzenia doznał obrażeń twarzoczaszki - powiedziała przedstawiciel policji z Komendy Powiatowej w Nowym Dworze Mazowieckim.
Poseł PiS w szpitalu z urazem głowy; miał wypadek samochodowy
Poseł PiS w szpitalu z urazem głowy; miał wypadek samochodowyFoto: Shutterstock/DarSzach

- Poseł PiS Waldemar Olejniczak jest w szpitalu bielańskim w Warszawie. Nie mogę się wypowiadać na temat jego stanu zdrowia - powiedział Andrzej Cześnik. Dodał, że poseł został ranny w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło w minioną sobotę.

Według nieoficjalnych informacji, poseł był trzeźwy, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Asp. Aneta Fabisiak-Wydurska z Komendy Powiatowej w Nowym Dworze Mazowieckim przekazała, że "zdarzenie miało miejsce 14 maja o 22.20 w miejscowości Dębina". - Na trasie S7 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem łosia. Kierujący samochodem osobowym w wyniku tego zdarzenia doznał obrażeń twarzoczaszki. Został przewieziony do szpitala bielańskiego w Warszawie - powiedziała.

Trzy zastępy strażaków

Natomiast Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Mazowieckim mł. kpt. Paweł Plagowski przekazał, że w ubiegłą sobotę w akcji ratunkowej brały udział trzy zastępy strażaków. - Samochód znajdował się na pasie w kierunku Warszawy. Poszkodowany kierowca miał rany cięte głowy. Został przewieziony do szpitala - powiedział.

Sprawa jest prowadzona pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Czytaj także:


es

Zobacz także

Zobacz także