more_horiz
Wiadomości

"Pozbycie się PiS. To jest cały program!". Leszek Miller o "ofercie" opozycji przed wyborami

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2023 08:03
Tymczasem nie ma rzeczy istotniejszej niż pozbycie się PiS - twierdzi były premier i przewodniczący SLD, dziś europoseł Leszek Miller. Na pytania o program odpowiada, że nie jest potrzebny, a jego szczegóły wystarczą "po wyborach".
Leszek Miller ocenił, że przed wyborami oferta programowa nie jest potrzebna. Na szczegóły przyjdzie czas po wyborach - napisał.
Leszek Miller ocenił, że przed wyborami oferta programowa nie jest potrzebna. "Na szczegóły przyjdzie czas po wyborach" - napisał.Foto: Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Leszek Miller podzielił się na Twitterze swoją dezaprobatą dla merytorycznej oferty programowej. Jak podkreślił "pozbycie się PiS. To jest cały program!".

"Dziś znów poza hasłem odsunąć PiS od władzy usłyszałem, że trzeba mieć programową ofertę. Tymczasem nie ma rzeczy istotniejszej niż pozbycie się PiS. To jest cały program! Na szczegóły przyjdzie czas po wyborach" - napisał polityk SLD.

Brak programu - pomysł nie tylko Leszka Millera

Małgorzata Kidawa-Błońska w styczniu mówiła w RMF-FM, że PO przedstawi szczegółowy program, ale dopiero w czasie kampanii wyborczej. Izabela Leszczyna została zapytana w Radiu ZET o ofertę PO dla studentów. Odpowiedź nie padał, poseł PO długo milczała.

Małgorzata Kidawa Błońska była pytana, czym Platforma chce przekonać do siebie wyborców, a także co może zaproponować np. młodym osobom, aby zdecydowali się oddać swój głos na PO.

- Platforma zaproponuje im to, że będą mogli czuć się w Polsce bezpieczni, tzn. będą mieli dostęp mieli dostąp do mieszkań, do tanich kredytów - wyliczała. Na uwagę, że za rządów PO tego nie było, Kidawa-Błońska wtrąciła: "Przepraszam, był program Mieszkanie Plus. Bardzo pana przepraszam".

Nich się pani nie gniewa, ale Mieszkanie Plus to jest program PiS-u. To nie był wasz program - zauważył prowadzący. Kidawa-Błońska poprawiła się, zaznaczając, że chodziło jej o program "Mieszkanie dla Młodych". - Przepraszam, był ten program, z którego powstało bardzo dużo mieszkań - oceniła.

Czytaj także:

pg,TT,PR24

Zobacz także

Zobacz także