more_horiz
Wiadomości

PiS kontynuuje objazd po kraju. W weekend odbędzie się kilkadziesiąt spotkań

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2023 05:42
Politycy Prawa i Sprawiedliwości kontynuują spotkania z Polakami pod hasłem "Przyszłość to Polska". Rozmowy te mają stanowić podstawę budowania programu partii rządzącej.
PiS nie zwalnia tempa. W weekend kolejne spotkania z Polakami
PiS nie zwalnia tempa. W weekend kolejne spotkania z PolakamiFoto: twitter.com/pisorgpl

Prezes ugrupowania Jarosław Kaczyński inaugurując akcję podkreślał, że głos obywateli jest szczególnie ważny. Zaznaczył, że to oni przekazują prawdziwą wiedzę, dotyczącą potrzeb polskiego społeczeństwa.

Bloki tematyczne

Podobnie jak w poprzednie weekendy, tak i w obecny przewidziane są dwa bloki tematyczne, które będą miały swoich liderów. Kulturze będzie poświęcone dzisiejsze spotkanie z wicepremierem Piotrem Glińskim w Łodzi. Jutro przewodnim tematem będzie obrona polskiej waluty. O tym z mieszkańcami Radomia ma rozmawiać europoseł Zbigniew Kuźmiuk. Wicerzecznik PiS Urszula Rusecka mówiła, że temat ten jest wynikiem obecnej dyskusji o wprowadzeniu euro. Podkreśliła, że uczestnicy spotkania dowiedzą się między innymi, dlaczego należy bronić polskiej waluty.

Dziś i jutro w całym kraju odbędzie kilkadziesiąt spotkań. Cały cykl zakończy się na przełomie czerwca i lipca konwencją, na której przedstawiony zostanie program wyborczy partii.

Posłuchaj
01:00 12269696_1.mp3 Politycy Prawa i Sprawiedliwości kontynuują spotkania z Polakami pod hasłem "Przyszłość to Polska" (Michał Fabisiak/IAR)

Czytaj także:

Zobacz: Rafał Bochenek w Polskim Radiu

dz/IAR

Ekstraklasa

27 maja 2023

Zobacz także

Zobacz także