X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Tradycja pokrzyżuje plany May? "Ta sama umowa ws. brexitu nie może być poddana pod ponowne głosowanie"

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2019 17:18
Spiker brytyjskiej Izby Gmin John Bercow ogłosił, że wbrew planom premier, umowa brexitowa nie może zostać poddana pod ponowne głosowanie, jeśli nie zostaną do niej wprowadzone znaczące zmiany.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/lazyllama

Poprzedni tekst został przedstawiony posłom 12 marca. Członkowie Izby Gmin odrzucili go większością 149 głosów. Wcześniej pierwszy wariant odrzucono większością 230.

Premier Wielkiej Brytanii Theresa May chciała w tym tygodniu raz jeszcze poddać pod głosowanie uzgodnione porozumienie brexitowe. Oświadczenie Johna Bercowa oznacza, że prawdopodobnie nie będzie to możliwe, bo nie zgodzi się on na ponowne przedstawienie takiego samego tekstu, jak ten już raz odrzucony.

Spiker Izby Gmin powiedział, że nie pozwala na to tradycja parlamentarna. Zastrzegł też, że "nie jest to jego ostatnie słowo w tej sprawie". Ewentualne zmiany w tekście lub w dołączonych do niego dokumentach zależą również od Unii Europejskiej.

koy

Zobacz więcej na temat: ŚWIAT Brexit Theresa May
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak