X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Rosja wydobyła ponad 9 mld m sześc. gazu na anektowanym Krymie

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2019 11:48
Na anektowanym Krymie Rosjanie wydobyli 9,2 mld m sześc. gazu, nie dokonując żadnych inwestycji w infrastrukturę - informuje portal Biznesalert.
pixabay.com
pixabay.comFoto: CC0

Naftogaz Ukrainy złożył pozew przeciwko Rosji w Stałym Sądzie Arbitrażowym w Hadze w sprawie poniesionych szkód zgodnie z dwustronną umową o wzajemnej ochronie inwestycji między Ukrainą a Rosją. Ukraińska firma twierdzi, że Rosja ukradła ukraińskie zakłady na Krymie.

kreml-free-1200.jpg
Marek Budzisz: Kreml nie zamierza wykonywać gestów dobrej woli względem Kijowa

- Straciliśmy urządzenia wiertnicze, gazociągi, flotę i budynki administracyjne, system transportu gazu, całą sieć energetyczną, aktywa finansowe. Wszystko to zostało przejęte przez Rosję w 2014 roku - podał Naftogaz.

- Federacja Rosyjska wydobyła już nielegalnie 9,2 mld m sześc. ze wszystkich złóż należących do Ukrainy - powiedziała dyrektor generalna NSC Chornomornaftogaz Svitlana Nezhnova. Obecnie Rosja wykorzystuje dziewięć złóż Chornomornaftogaz.

dn/Biznesalert

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marek Budzisz: Kreml nie zamierza wykonywać gestów dobrej woli względem Kijowa

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2019 14:50
- Rosji chodzi przede wszystkim o umowę tranzytową i chce wymusić na niedoświadczonych i słabszych władzach w Kijowie wykonanie postanowień mińskich - powiedział Marek Budzisz, ekspert ds. wschodnich.
rozwiń zwiń